Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
tak fable je pochopitelne ze staci 8955,kdyz novy dash vychadzi nekolik dni po ofiko vydani hry.

Až na fakt, že 8955 vyšel loni na podzim. Aktuální ostrý dash je 9199.

Všechny staré hry půjdou bez problémů. U nových se to neví, to se bude vědět, až vyjde nový FW. Jak přesně ti jí měnil? Měnil značku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panuje trochu zmatek ohledně nového dash updatu, wave 7 atd, tak bych si to chtěl ujasnit. Od dneška by teda mělo xko po připojení na live chtít update na nový dashboard s tím, že ho už obsahují i nové hry jako CoD a další budou následovat. Co tohle znamená pro člověka, která má starší FW jako třeba 1.51 , 1.6 nebo 1.61? Pokud nechám aby se xbox updatoval na ten nový dash, dostanu hned ban? Nepojedou mi nové hry? Nebo všechny hry? Nebo co to konkrétně způsobí?

A pokud dash neupdatuju, pojedou mi klasicky nové hry přes active iso disk jako dříve? I nové CoD apod?

Protože co nevidět vyjde patch na F1 2010, potřeboval bych se připojit na live a tak právě nevím co teď, protože je kolem toho všeho trochu zmatek. díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, zmatek v tom opravdu máš. Wave 7, což má třeba CoD, je jen 9199, tedy dash, co vyšel na jaře. Než se objeví tento Dash, co je ke stažení přes Live, na disku, nějaký čas si ještě počkáme.

Ale zároveň se objevila na discích (aspoň na Fable III disku) nová ochrana AP2.5. Zde je to zamotanější. Pokud budeš mít 9199 max, tedy ne nový dash (ten z Live), nezmění se zatím nic a budeš moci spouštět všechny hry. jak staré, tak nové. Active ISO by mělo funguvat. Ale pokud updatuješ, budeš moci spouštět jen staré hry, nové ne a při pokusu je spustit bude tvoje konzole flagnuta (i off-line) a následně témeř určitě zabanována. Active ISO asi fungovat nebude, protože to se stará jen o wave a nic jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem teď updatoval na ten nový, normálně jsem hrál PES 11 a uprostřed zápasu mně to kicklo z LIVE a napsalo mi to, že si musím nainstalovat nový dash, jinak mi LIVE nepůjde.

Ještě k tomu dashi, mně se teda líbil ten starší mnohem víc. Ale asi jde jen o zvyk.

Ještě navím vym****nej update dashe mi zk***** ziskani achievementu, protože jsem přišel o výhru a místo toho mám prohru. Nenávidim M$, opět absolutně nedomyšlené kkt jedni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, zmatek v tom opravdu máš. Wave 7, což má třeba CoD, je jen 9199, tedy dash, co vyšel na jaře. Než se objeví tento Dash, co je ke stažení přes Live, na disku, nějaký čas si ještě počkáme.

Ale zároveň se objevila na discích (aspoň na Fable III disku) nová ochrana AP2.5. Zde je to zamotanější. Pokud budeš mít 9199 max, tedy ne nový dash (ten z Live), nezmění se zatím nic a budeš moci spouštět všechny hry. jak staré, tak nové. Active ISO by mělo funguvat. Ale pokud updatuješ, budeš moci spouštět jen staré hry, nové ne a při pokusu je spustit bude tvoje konzole flagnuta (i off-line) a následně témeř určitě zabanována. Active ISO asi fungovat nebude, protože to se stará jen o wave a nic jiného.

A pokud se připojím na live, ten update nového dashe se provede sám? Nebo ho můžu zamítnout zatím, stáhnout si ten patch do hry F1 2010 jak jsem psal a v pohodě dál pokračovat bez nového dashe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm ja idiot updatnul a dneska si chtel prvne zahrat Fable III a muzu se tak leda divat z okna, ale co uz no. Zajimave je ze hra na HDD nainstalovat jde, ale pri pokusu o spusteni pise ze je vadny disk. A nic tak hnusneho jako novej dashobard jsem nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau potreboval bych poradit ted jsem updatoval na novy dash klasicky pres xbox. Mam flash 1.61 (alespon to tvrdil prodejce) a BAN jsem nedostal muzu tedy stahnout FABLE 3 a hrat nebo by mne cekal BAN ?? Dik za odpoved.

Zavolaj na linku Microsoftu, oni ti budu vediet presne na to odpovedat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu