Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový MICROSOFT DASHBOARD "FUCK" KINECT UPDATE 2010


xxYoshixx

Otázka

Pred tydnem jsem si stahl BETA verzi Dashboardu a az ted jsem zjistil ze je to antipiratska kopie updatu :'( ted mam xbox sice aktualni (a jeste k tomu s predstihem) jenže mi nejdou nove hry ... co mam delat ? to uz se muj XBOX stal nepouzitelny na nove hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Převzato z WARFORA :

Na internetu se objevil novy "podzimni" Dashboard update version [build 12606] [kinect'], na xboxlive by mel byt automaticky ke stazeni ode dneska utery 26. rijna.

Podle predbezneho testovani je v dashboardu nejaka ochrana ktera znemoznuje spoustet nektere hry, nejzminovanejsi je Fable3 ale postizeny jsou pry i starsi kousky.

Proto zatim nez se vec nevyresi ROZHODNE NESTAHUJTE A NEUPGRADUJTE NA TENTO NOVY DASHBOARD.

Toto sdeleni se samozrejme tyka jak lidi s modifikovanymi mechanikami, tak lidi s J-tagem.

Pokud chcete vec sledovat, doporucuji stranku : http://www.xbox-scene.com/

Nový (výše uvedený Dashboard) v sobě údajně zahrnuje detekci modifikovaného firmware mechaniky a v současné době se neví, jak se to může přesně projevit. S největší pravděpodobností hrozí po update a připojení na Live! BAN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MS urcite nachytal par lidi jako jsem ja, ze si hned nainstalovali novy DB a tak snizili piratstvi ... ale co mam delat ? nejede mi hra co jsem tak moc chtel ... nejde nejak DOWNGRADovat xbox ?? chci stary dash 9199 nebo nejaky tomu podobny, co mam delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
MS urcite nachytal par lidi jako jsem ja, ze si hned nainstalovali novy DB a tak snizili piratstvi ... ale co mam delat ? nejede mi hra co jsem tak moc chtel ... nejde nejak DOWNGRADovat xbox ?? chci stary dash 9199 nebo nejaky tomu podobny, co mam delat?

To nelze dát zpět je to nová verze kterou na stary dasboard nevratis

Mne osobne vyhovuje stary dasboard je 3D takze sis to po..al

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
a dát ''reset'' konzole na tovární nastavení?mě to hodilo ten starý dash kdyz jsem to udelal...

Downgrade dashboardu na nižší verzi není možný, ani z BETA, ani z finálního release. Žádnou metodou "resetu do továrního nastavení" nevrátíš zpět nižší/předchozí verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

''čím méně pirátů tím více lepších her''

největší blbost toto...každý si to myslí ale v reálu by jim to šlo do kapes si myslíte když budou mít navíc 10miliónu tak si řeknou ej uděláme PRO NĚ něco není rok 2000 otevřít oči prosím...

seetal

co to meleš?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu