Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakl nahávat věci z PC na flashku naformatovanou v xku ?


budulinek

Otázka

Dá se nějak použít flashka jako pam. karta ?Potřebuju to hlavně na ukládání postupu ve hrách.

Tak první problem vyřešenej.Ale nastal jinej problem.Nemužu na flashku nahrát žádnou arcade hru.Přez program který je tu na foru uvedenej v návodu jak arcade hry rozběhat mi nto nefunguje.Prosim poradte jak na to.Předem díky moc !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Zdravím - mám dotaz - pořídil jsem si x-Jaspera s Flash 1.2 LT a koupil k tomu 8 Gb fleshku a rád bych zjistil zda můžu hrát Arcade hry když mám verzi dashboardu - 2.0.12611.0 ???? Musím kvůli Arcade hrám snížit verzi dashboardu ( jestli to bůbec jde ) nebo je vše ok a bude to fachčit ? Je tam u xboxu live-ko na měsíc gold - nestahuju žádné updejty her ani nehraju on-line, jen hry, které mám originály - nerad bych hned ze startu chytil ban.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu