Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 adapter pro Harmony One


shark1

Recommended Posts

panove, pokud nekdo mate tenhle adapter, kterej prevadi prikazy z dalkoveho ovladani harmony one na prikazy pro PS3, mohli by jste mi prosim poslat rozmery ?

staci mi vyska a sirka, hloubka je mi jedno

chci ho koupit a mam pro nej vyhrazene nejake misto, jen si nejsem jist, ze se mi tam vejde.

snazil jsem se to ted "vyguglit" a zatim se nedari...

dik

http://www.logitech.com/en-gb/remotes/accessories/devices/5732

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
panove, pokud nekdo mate tenhle adapter, kterej prevadi prikazy z dalkoveho ovladani harmony one na prikazy pro PS3, mohli by jste mi prosim poslat rozmery ?

staci mi vyska a sirka, hloubka je mi jedno

chci ho koupit a mam pro nej vyhrazene nejake misto, jen si nejsem jist, ze se mi tam vejde.

snazil jsem se to ted "vyguglit" a zatim se nedari...

dik

http://www.logitech.com/en-gb/remotes/accessories/devices/5732

...přibližně změřen spodní-větší rozměr: VxŠxH v mm: 15x100x70......jinak je to SUPER věc, neváhej koupit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
k čemu to je ? nejak mi to nedavá smysl

Harmony One je programovatelné multifunkční dálkové ovládání (spotřební elektronika,klimatizace,světla,..........) - stiskem jednoho tlačítka umí najednou pustit TV, AV receiver, SAT.......prostě vše, co potřebuješ mít najednou puštěné a nechceš zapínat každé jiným DO. Příkazy jednotlivým spotřebičům vysílá jako klasické DO - tedy IR. PS3 ale nemá IR čidlo, ale je ovládáno technologií používající Bluetooth - proto je potřeba mít adaptér, který převede jeden typ signálu na druhý

bert007d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu