Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Cfw


Psenda

Otázka

Zravim zákládám tový topic protože mi nikdo pak už neodpověděl :/...Koupil sem si pandoru mam psp 2004 ,date code: 7D ,fw 6.30....a mel bych prej udelat cfw ale newim jak....pak jeste tu MMS sem udelal asi spatne proste potrbuji návod jak tohle všechno udělat abych mohl konečně hrát ISO Hry :(( už mě to štve prosím o rady...budu moc vděčný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Půjde ti to na 8GB kartě, sám sem to tak měl a označení jedntky vašeho PSP tak to nevim

EDIT: Aha, vono jak to bylo vytržený z kontextu tak mi to nedávalo smysl a s tou kartou řikám já měl 8GB kartu a normálně sem z ní udělal MMS a fungovalo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Označení jednotky je třeba X:/ ... prostě když otevřeš Tento počítač a podíváš se na to PSP, tak je to písmeno, kterym je označená ta jednotka. S tou kartou nevim, do teď jsem všude četl, že jsou podporovaný jen karty do 4 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jistě, ty se tady bavíš o ChickHENu, ten jde jen na 5.03 a pokud máš vyšší, máš smůlu. Tady jde ale o plnohodnotný flash přes pandoru - zásah do flash paměti, který v tom případě jde provést (má na to desku) a v tom případě aktuální FW nehraje roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu