Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

videa na XBOX


dobra_vyla

Recommended Posts

zdravim.

ako cerstvy majitel xboxu som si myslel ze zvlada prehravat videa, ale zistil som ze opak je pravdou. vlozim cd s *.avi videami do mechaniky a co sa nedozviem? chyba kodek. (M$ ma s kodekmi dlhodobo problem)

existuje nejaky rozumny sposob ako prehravat videa v XBOX alebo budem stale riesit nejake chybajuce kodeky? Napriklad nejaky dobry prehravac co ma kodeky pribalene alebo pripadne aj nejaky ten kodek pack.

niesom este pripojeny na LIVE a nechce sa mi to teraz riesit. a snad nepojdem pre kazdy blby kodek na net.

Snad tu uz niekto mal podobnu skusenost a poradi.

//Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

no ak to beriete z pohladu gamera, tak xbox fakt nieje na pozeranie filmov.

ale ja som na nom chcel pozerat filmy a obcas sa aj nejaku hru zahrat. to DVD prehravace nevedia. problem ale je ze xbox nevie prehrat filmy. tak mi zostala len krabica na ktorej raz za stvrt roka pustim nejaku hru a filmy neprehravam vobec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ak to beriete z pohladu gamera, tak xbox fakt nieje na pozeranie filmov.

ale ja som na nom chcel pozerat filmy a obcas sa aj nejaku hru zahrat. to DVD prehravace nevedia. problem ale je ze xbox nevie prehrat filmy. tak mi zostala len krabica na ktorej raz za stvrt roka pustim nejaku hru a filmy neprehravam vobec.

Raz za stvrtrok hrat hru? Nie je potom X360 drahy prehravac filmov s odberom 80W???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja filmy koukám cez PS3 Media Server, a nemuzu si to vynachvalit, prehraje to .mkv i externí titulky a je to OK.

Xko mam propojeny s PC cez switch (PC+net) a muzu se hrabat komplet v PC a pouštet si co chci a kdy chci (protoze PC mi jede neustale, furt neco stahuju)

To si nemozes prepojit TV rovno s PC, ale potrebujes to mat cez zapnuty X360? nemas na tom HDMI vystup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemozes prepojit TV rovno s PC, ale potrebujes to mat cez zapnuty X360? nemas na tom HDMI vystup?

Tak reší sa tady proč nejdou prehrat videa na xku, tak sem jen odpovedel že to funguje bez problemu cez PS3 Media Server (tak či tak bude mit každej pri tem zapnute xko, či už bude kukat film z mechaniky, nebo za pomoci PS3MS). Problem je ze PC mam v obyvaku a xko v izbe, a 10metrovej HDMI kabl tahat cez celej barak nepotrebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Tak reší sa tady proč nejdou prehrat videa na xku, tak sem jen odpovedel že to funguje bez problemu cez PS3 Media Server (tak či tak bude mit každej pri tem zapnute xko, či už bude kukat film z mechaniky, nebo za pomoci PS3MS). Problem je ze PC mam v obyvaku a xko v izbe, a 10metrovej HDMI kabl tahat cez celej barak nepotrebuju.

Ahoj,půjde mi ten PS3 Media server,když mám PC přes přes wifi do routeru a xbox naprudko přes kabel do routeru?Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tady to jede.xko přehraje divx4 větší je problém.myslím si že si kupovat xko jen kvůli filmům je dost blbá výmluva.pokud si stěžuješ že ti nepřehraje xko nějaké filmy?máš hodně programů který tito předělá na divx4 já používám dvd catalyst.a nestěžuju si..pokud tito nevyhovuje tak si kupuj originálky!!!a nebo z divx sito udělej jako dvd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu