Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hrozí mi BAN když stáhnu ten novej update?


RayMan

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prostě s novym dash... nefunguje jen fable 3 jeliokož má ochranu všechny ostatní pálky normal jdou... tot vše dost pochybuju že dostanu ban u fabla mi to jen nahodilo že mám špatný disk a nebo XBOX logo tot vše hra se vůbec nespustila.. Bana už jsem měl a za tohle je opravdu nedostávaj jinak ten new dash nic moc.. Mám ho jen na kinect a doufám že to pujde pálit ty hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě s novym dash... nefunguje jen fable 3 jeliokož má ochranu všechny ostatní pálky normal jdou... tot vše dost pochybuju že dostanu ban u fabla mi to jen nahodilo že mám špatný disk a nebo XBOX logo tot vše hra se vůbec nespustila.. Bana už jsem měl a za tohle je opravdu nedostávaj jinak ten new dash nic moc.. Mám ho jen na kinect a doufám že to pujde pálit ty hry...

prave ze jinak... jak mile mas novy dash a pokus se pustit prave napr. fable 3 tak ti to vyhodi ze mas spatny disk a dash te oznaci protoze pres tebe neprosla kontrola SSv3 a AP 2.5 (ktery kontrolujou az nejnovejsi dashe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude normální update, jestli si to dokážeš udělat sám, musíš vědět ty. Ale už jenom podle té otázky bych řekl, že moc zkušeností mít nebudeš, raději bych obětoval nějaké peníze.

Něco o tom vím ale jsem jen teoretik. Pokud se bude něco muset rozebrat a připojit ke kompu tak to určitě dělat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze jinak... jak mile mas novy dash a pokus se pustit prave napr. fable 3 tak ti to vyhodi ze mas spatny disk a dash te oznaci protoze pres tebe neprosla kontrola SSv3 a AP 2.5 (ktery kontrolujou az nejnovejsi dashe)

ale ne u kazde mechaniky :) u samsungu a myslim hitachi to jde ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na live a aktualizoval jsem si pokud máš řádně zaplacený live tak ti ban nedají to už mám odzkoušené.Akorát pry když je ochrana AP 2,5 kterou vynalezli kvůli kinectu ale není problém si to zjistit jaká ochrana na dané hře je například přes 360waves

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ban závisí z poloviny na náhodě já třeba dva roky hraju online hrál jsem i některé hry před vydáním a teď jsem hrál na novém dashi fable respektive jsem chtel ale nesel (takze bych mel dostat ban) ale ban stale nemam coz mi nevadi :)

m0406

prosimtě ty odborníku neraď když o tom prd víš wave nemá nic společného z ochranou

AP2.5 se nedá zjistit zatím to neví ani c4eva :D

'' pokud máš řádně zaplacený live tak ti ban nedají to už mám odzkoušené''

taky dobrý :D to máš jen štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na live a aktualizoval jsem si pokud máš řádně zaplacený live tak ti ban nedají to už mám odzkoušené.Akorát pry když je ochrana AP 2,5 kterou vynalezli kvůli kinectu ale není problém si to zjistit jaká ochrana na dané hře je například přes 360waves

To je blbost že pokud máš zaplacený live tak ban nedostaneš. Já měl live zaplacený kupoval obsah z marketplace a stejně jsem ho dostal když jsem si ho zasloužil. Toto je prostě o náhodě ale jednou to příjde je jen otázka kdy s tím musí každý počítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu