Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DashBoard


FrederickVI

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Offline půjde hrát, jen nejdou zatím hry s ochranou Ap 25 tedy těm co mají Kinect Das. ti co mají ten starý das. tak to už se to obešlo, takže kinectoví si musí počkat na LT+

Mám mechaniku liteon flash LT 1.1 a nové hry jdou..teď sem rozjel nový NFS ochrana tam je návod je zde: http://console-forum.net/tema/107463-rozjeti-her-s-ochranou-ap-2-5-na-dashi-9199?p=980490#post980490

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však o tom mluvím, jde to jen do určitého dashboardu, ale do 14 dnů prý bude LT+, takže se snad dočkají všichni :D

Mám mechaniku liteon flash LT 1.1 a nové hry jdou..teď sem rozjel nový NFS ochrana tam je návod je zde: http://console-forum.net/tema/107463-rozjeti-her-s-ochranou-ap-2-5-na-dashi-9199?p=980490#post980490
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravíčko panové.... včera jsem si stahoval tady z fora novej Dash 12611 mám XkoS hodil sem to na flash instaluju a najednou BLIK červené světlo na středu tlačítka... Na TV vyskočili jakési čínské znaky a Error E 71 bo co... říkal jsem si no super ty voe nove XkoS a hned sem si ho pojebal... stahl jsem teda z http://support.xbox.com/en-gb/pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx?wa=wsignin1.0 nahrál na flashku dal do Xka spustil ale už mi to normálně naběhlo samo i s novým dashem 12611 stalo se to někomu taky? co to mohlo být za chybu nebo proč mi to zčervenalo? Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Ja som tiež si dal ten najnovši dash a nejdu mi aj stare hry, napr. black ops alebo halo reach.. zatiaľ čo som skúšal, neviete čo je s tým?

ako sa toho zbaviť?

Nový DB 12625 detekuje AP25 v dalších třech hrách ( COD MW 2 , COD BO , HALO REACH ) . Musíš ImgBurnem vytvořit iso , to patchnout v ABGX na level 3 a znova vypálit . Potom ti zase půjdou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je program na patchnutí isa na menší wave . Proč by jsi ho chtěl použít ? BULLETSTORM nepotřebuje žádnou úpravu v ABGX - jen se každá hra v ABGX musí zkontrolovat , jestli není iso poškozené a nebo neobsahuje AP25 . Jde jen o to , jaký máš FW flashe a ke spuštění vyžaduje DB 12611 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj Lidicky..jsem amater co se tyce Firmweru atd..Muzete me poradit jakej dashboard si mam stahnout aby me jel treba Homefront atd. Mam 2.0.9199.0 a hry predelavam do wave 2 a vubec se v tom nevyznam a jestli mam apdejtovat treba i Firmware a popripadne jakej..? A aby me jela treba i Fifa atd.. Diky moc v tomhle se ucim co a jak tak dekuju za odpovedi a popripadne i linky na download..!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš hrát i hry s ochranou AP25 ( zatím ji mají jen tyto hry : FABLE 3 , NFS HP , ASSASSIN CREED BROTHERHOOD , COD MW2 , COD BO , HALO REACH ) , tak si musíš přeflashovat na LT + 1.1 . Na ostatní i nejnovější hry ti stačí updatovat dash na 12625 . Stáhni si ho zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí WinRaru to rozbal a dej složku „ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Hry můžeš dál předělávat na wave 2 a budou ti chodit - jenom s nimi nesmíš na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu