Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 3rd psp


predatorr

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Questy u babky jsou fajn, akorat tam mam mensi zasek u prechodovyho questu ze 4* na 5*, kde mam zabit Jinogua a on me sesmahne jednim utokem, kdy me da do stunu a pak si me rozcupuje :) a to jsem si kvuli nemu udelal i Barroth armor, ktery mel nejvic rezistu proti blesku a vylepsil, ale ani to mi zatim nepomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam asi tohle http://www.mhf3.com/page/Long+Sword a je to v železných katanach a jmenuje se to Frozen Blade "Icicle" akorat ve hre to je Petal Frost Razor, ale to bude asi rozdilnym prekladem (ta predchozi katana byla Frozen Blade, coz odpovida). Ta ledova je, nalozim mu, ze kulha, ale pak dostane asi enrage nebo co to ma a to se pak neda :) Musim jeste hodne trenovat ;)

Jo a co ten Throwing Knife, nevis prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jakmile se začne nabíjet, tak je dobrý ji přímo do obličeje hodit flash a ona přestane. ;) Popřípadě když bude kulhat tak dát Pitfall trap a chytit ji.

Throwing knife... Na poison a ostatní se musíš trefit všema 5 a ona se poisne nebo uspí. Trochu to pomůže, ale nemyslím si, že je to něco extra. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za typ, ty flashe pomohly strasne moc a uz je dole :) Sice zadny rekordni cas, ale aspon ze tak :) Navic jsem prisel az ted na to, ze ty questy v halle, co zadava ta kocka u vchodu do lazni jsou docela hodne dulezity :D

ten Throwing knife bych prave potreboval a nevim, kde ho mam vzit. Visej mi na tom asi 4 recepty, ktere kvuli tomu neumim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nerikej, ze tahle super hra hraje i na profese :D

Jeste bych se rad zeptal na kocky, mam 2, ktery pouzivam na boj a jde mi o jejich skilly. Obe jsem naucil Mud/Snow recovery, coz chapu a vim. Ale jde mi o Mega health flure, coz je to, ze zatroubi na roh a doplni mi to docela dost zivotu. A ted ty otazky:

1.pokud to doplneni zivota umeji obe kocky, budou troubit nejak rozdlne a nebo to bude jako by to umela jen jedna

2.jedna z kocek umi i tu slabsi verzi, tzn. jen Healt flure, bude troubit 2x? Jednou slabsi leceni a jednou silnejsi leceni?

3.jedna z kocek umi Demon flure, na zvyseni poweru, ale ma to stejnou ikonku jako Power seed, takze kdyz mam na sobe buff od kocky nema cenu jist seminko nebo se to scita?

:) jinak diky za trpelivost s odpovidanim na moje otazky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nerikej, ze tahle super hra hraje i na profese :D

Jeste bych se rad zeptal na kocky, mam 2, ktery pouzivam na boj a jde mi o jejich skilly. Obe jsem naucil Mud/Snow recovery, coz chapu a vim. Ale jde mi o Mega health flure, coz je to, ze zatroubi na roh a doplni mi to docela dost zivotu. A ted ty otazky:

1.pokud to doplneni zivota umeji obe kocky, budou troubit nejak rozdlne a nebo to bude jako by to umela jen jedna

2.jedna z kocek umi i tu slabsi verzi, tzn. jen Healt flure, bude troubit 2x? Jednou slabsi leceni a jednou silnejsi leceni?

3.jedna z kocek umi Demon flure, na zvyseni poweru, ale ma to stejnou ikonku jako Power seed, takze kdyz mam na sobe buff od kocky nema cenu jist seminko nebo se to scita?

:) jinak diky za trpelivost s odpovidanim na moje otazky :)

Není to na profese nevím jak tady, ale v MHFU to bylo jako dekorace. ;)

Nezkoušel jsem já mám kočky jednu na heal a past a druhou na buffy. Co jsem si všiml tak každej se ti přičítá. tj. Když si dáš semínko nebo potion a pak ti to dá kočka tak máš obě a když ti to přidá i někdo s Hunting hornem tak ti to taky přidá. A když si to dáš s flute, tak se mi zdá, že to taky jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

potom, co jsem si stahnul eventove questy pres downloader a kouknul jsem se na ty bosse tam musi byt vsechno jak prochazka rajskou zahradou :D

mno mam ted chvilku casu, tak sem prihodim jeste par dotazu :)

jak mam lovit ryby na farme? myslim to s tema kockama, nejak jsem vubec nepochopil princip a jeste se mi to ani jednou nepovedlo

dalsi, kdyz v laznich v halle vypiju ten kocici elixir, aby mely nejaky bonus, tak obcas se stane, ze se tam objevi nejaka pacicka, to je ze procly vsechny skilly z te flasky?

a posledni dotazek, od jakeho HRka jsou hight HR?

Dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...

covece nvm kterou sem zkousel sahl sem to z torrentu a sekl sem se uz pri vytvareni postavy kdy mi to nabidlo 3 moznosti a vsecko ofc v japonstine. Kdybych neznal aspon zaklady z predchoziho dilu tak neudelam ani tutorial kdy musis donest Raw Meat :/

edit: ale pokud se ti chce posli me do PM odkaz na sosnuti a treba tomu dam jeste jednu sanci ;)

edit2: tak sem sehnal verzi V5,0 a je toho prelozeno o dost vic ale treba trening porad neni coz je skoda.Nastesti zaklady celkem znam tak se to da v poho zvladnout

Upraveno uživatelem Jim Beam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu