Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB REDUX pro 3.52


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky mam applecor a sem z nej uplne hotovej :)

btw prijde mi hezci nez redux, mozna je to tim, ze je barevnejsi a mozna tim, ze ja rad apploviny :)

kazdopadne ti typci co to udelali jsou dobry blazni a to myslim v tom nejlepsim slova smyslu... dokonce do xmb pridali jakysi svuj credits(posledni polozka v system configuration)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej chalani potrebujem pomoc jak som si uz dal 3.52 M33-2 tak isiel som hned na to menu lenze jak som cital navod bolo tam neco ze mam stiahnut toto:

http://dl.qj.net/Flash-free-cIntro-Mod-for-CF-3.00-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/12248/catid/151

navod znie presne takto:

no nejde mi sem ten navod hodit cely tak davam na stiahnutie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nakopiruj to jak je to v raru... slozku boot do X:\psp\game\ a to druhou slozku myslim intro nakopiruj do X:\psp\system\

ve stahnutem archivu s applecor by melo byt intro.pmf... to nakopiruj do X:\psp\system\intro\ a nahrad puvodni...

pak staci vlizt do recovery->configuration a povolit 'autorun program at /psp/game/boot/eboot.pbp' a je to...

jeste musi byt povoleno 'skip sony logo' ale to je automaticky po nkopirovani theme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuuuuuuuu no tak idem na to normalne kukam ze cooo?:shock::blink: :D

noo to je opravdu tezky nakopirovat na pametovku 2 slozky z archivu a do jedny z nich nakopirovat intro.pmf a v recovery zmenit jednu polozku v configuration :D

jestli jsem to napsal nesrozumitelne, koukni na tutorial ;)

edit: tady je link na tutorial..

http://console-forum.net/showthread.php?t=9814&highlight=intro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;189423']nakopiruj to jak je to v raru... slozku boot do X:\psp\game\ a to druhou slozku myslim intro nakopiruj do X:\psp\system\

ve stahnutem archivu s applecor by melo byt intro.pmf... to nakopiruj do X:\psp\system\intro\ a nahrad puvodni...

pak staci vlizt do recovery->configuration a povolit 'autorun program at /psp/game/boot/eboot.pbp' a je to...

jeste musi byt povoleno 'skip sony logo' ale to je automaticky po nkopirovani theme

hmmpfff a neni zde nejaka moznost jak nahrat to video primo do flash0 ? pripadne jak ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je. skopirujes do vsh/resource/ z nazvom gameboot.pmf
j ok, to jsem myslel :) a jeste otazecku, pojede mi to potom taky pri bootu PSP ? ... je to gameboot tak nvm :) ale diky

EDIT: ok tak uz nic, ten gameboot se mi nespusti, asi je to kvuli velikost nebo spise kvuli delce ;) takze to vratim do puvodniho stavu, ale mam jeste otazecku na telo ;) k cemu slouzi slozka DIC (smazal sjem ji, kvuli nedostatku mista ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k cemu slouzi slozka DIC (smazal sjem ji, kvuli nedostatku mista ;) )

je to něco k těm japonsky(nebo korejskym) fontům ..... my to nevyužijem

ale stejně je ten AppleCor hezkej :bash: sem si dla na apetu ještě jednu pěknou tapetku a vždykcy, když pustim psp, tak mě tak hřeje u srdce :lol::lol::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu