Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HDD na PS2 Slim (HD Combo, HD Pro)


cembry

Recommended Posts

Experimentuju s připojením HDD k PS2 Slim. USB disk jsem zprovoznil, ale to není ono. Narazil jsem na produkt HD Combo (HD Pro) . Podle všeho je to náhrada spodní části krytu konzole za větší, s možností vložení HDD. Má s tím někdo nějaký zkušenosti? FCMB, HD Loader a podobný věci na PS2 Fat mám už rozchozený. Tenhle problém řeším protože mě to zajímá a ne protože to potřebuju :cheesygrin:. Díky za odpovědi.

http://www.hd-pro.net/product.html

http://www.shop.01media.com/info.asp?ProductID=38467

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak uz se mi to podarilo - sehnal jsem HD Pro 7xxxx V1. V "instalacnim balicku" byl krome nove, vetsi spodni casti krytu konzole i cip modbo4. Po mensich problemech (obcas se studenej spoj povest muze, ne? :cheesygrin: ) se to vsecko podarilo rozchodit a moje PS2 77004 ma ted interni HDD. Trosku se to hreje, jeste to musim poladit, ale je to funkcni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Je treba koupit HDPro kit, ja to koupil tady:

http://www.westingames.com/ProductDetails.aspx?id=865

Vyslo to i s postou na cca 1300,- CZK, samotny postovny delalo skoro polovinu ceny, protoze to slo pres DHL. Na druhou stranu to bylo doma za necely tyden po objednani. V baleni je krome samotnyho HDPro i ModBo4. Instalace nebyla vyrazne slozitejsi nez cipovani PS2. Jen se par dratku zapojovalo trosku odlisne, nez bezny zapojeni ModBo4. Nebylo to uplne bez problemu, studenak mi dal chvilku zabrat nez jsem ho nasel, ale podarilo se. Kazdopadne kdo zvladne ocipovat ps2, zvladne i instalaci tohodle kitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Musim si dávat ten ModBo4 do ps2 když už mám FMCB???

Nebo je to tak že tam je ten ModBo4 čip jenom pro ty co žádnou úpravu systému nemaj????

mě jde o to jestli mi v OPL který spustim přes FMCB bude ten hard disk fungovat bez toho ModBo4 čipu,protože tam nechci zbytečně něco pájet navíc když už mám v ps2 FMCB kterej mi pálený hry a i ten HD Loader spustí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Musim si dávat ten ModBo4 do ps2 když už mám FMCB???

Nebo je to tak že tam je ten ModBo4 čip jenom pro ty co žádnou úpravu systému nemaj????

mě jde o to jestli mi v OPL který spustim přes FMCB bude ten hard disk fungovat bez toho ModBo4 čipu,protože tam nechci zbytečně něco pájet navíc když už mám v ps2 FMCB kterej mi pálený hry a i ten HD Loader spustí.

Bez modcipu, kterej je v baleni s HDPro se to nerozbeha (pokud vim). Cip dela v podstate neco jako radic pro disk. FMCB je SW uprava, ta sice spusti jakejkoliv HDLoader, ale nepripoji ti dratama pevnej disk k ps2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu