Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže pokud mám Betu nového dashe, a jde mi Fable III bez problémů. mám hitachi? Protože nevím co mám za mechaniku.

(Teď čekám odpověď : "To jsi uplně tupej, nebo debil?")

Díra v mechanice odpoví co máš doma zač

hxxp://360gamemods.info/wp-content/uploads/2010/07/xbox_360_dvd_model_identification.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš takovou odpověď? Nicméně bety byly aspoň dvě. Ta první AP2.5 neobsahovala, takže FIII šlo bez problémů. Uveď přesný dash.

Lavooo: Pochybuju sice o patchi, ale v zásadě máš pravdu.

O patchi se pochybovalo taky při vydání FW 1.6 a překonání W3 a vyšel ... na 90% vyjde i tady nějaký patch který hru upraví natolik že bude spustitelná ale s vysokým rizikem Ban na live protože v iso změní a nebo uplně zakáže některé instrukce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O patchi se pochybovalo taky při vydání FW 1.6 a překonání W3 a vyšel ... na 90% vyjde i tady nějaký patch který hru upraví natolik že bude spustitelná ale s vysokým rizikem Ban na live protože v iso změní a nebo uplně zakáže některé instrukce

Jenže změna wave je principielně dost primitivní a samotná wave nikdy nebyla přímo ochrana. Tohle vypadá na mnohem horší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže změna wave je principielně dost primitivní a samotná wave nikdy nebyla přímo ochrana. Tohle vypadá na mnohem horší problém.

Podle mě to co se dá implentovat do FW mechaniky aby oblbla ochranu lze vytvořit i pomocí patche a implentovat to přímo na dvd aby si mechanika myslela že se jedná o originální root ... nemyslím přímo FW ale některé části kodu využít na funkční patch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš takovou odpověď? Nicméně bety byly aspoň dvě. Ta první AP2.5 neobsahovala, takže FIII šlo bez problémů. Uveď přesný dash.

Lavooo: Pochybuju sice o patchi, ale v zásadě máš pravdu.

Dash mám 2.0.12583.0 - Mám pocit, že je to právě ta první beta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem dostal ban dvakrát a od té doby radši hraju originál, ale o CFW se zajímám, a 22 stránek za cca 4dny, to je tady asi rekord :D M$ opět dal dobrý důvod k diskuzi. Každopádně jsem zvědavý, jak to celé dopadne :D

Dungeonmanster: jj, myslím, že to je dobrý nápad počkej a uvidíš, ale moc toho stejně neuvidíš, protože nikdy nevíš jak je CFW bezpečný.

Stejně to nakonec dopadne tak, že M$ opět nový CFW odhalí, jinak to dopadnout nemůže. Ale jestli bude a hlavně kdy bude další vlna banů, to by mě také zajímalo.

BTW. Takže NfS mají také AP2.5?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho ano ! :(

Já už jsem dostal ban dvakrát a od té doby radši hraju originál, ale o CFW se zajímám, a 22 stránek za cca 4dny, to je tady asi rekord :D M$ opět dal dobrý důvod k diskuzi. Každopádně jsem zvědavý, jak to celé dopadne :D

Dungeonmanster: jj, myslím, že to je dobrý nápad počkej a uvidíš, ale moc toho stejně neuvidíš, protože nikdy nevíš jak je CFW bezpečný.

Stejně to nakonec dopadne tak, že M$ opět nový CFW odhalí, jinak to dopadnout nemůže. Ale jestli bude a hlavně kdy bude další vlna banů, to by mě také zajímalo.

BTW. Takže NfS mají také AP2.5?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekord to není :D

jak to dopadne?LT+...

jestli na to přijde?o ni o tom ví... myslím že tu zas dlouho žádná pořádná ochrana nebude...spíš se zaměří na další generaci...

ANO NFS MÁ AP2.5 nevím čemu se divíte bude to mít teď každá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte xbox 360 jtag s externím HDD, tak jsem teď vyzkoušel program Xextool 5.2 + návod a hra funguje. V PC jsem zkopíroval originál soubor hry default.xex do stejného adresáře jako XexTool.exe, přes cmd.exe spustil program a pak jen stačí zadat příkaz

Xextool -r a Default.xex

Upravený soubor default.xex nahradit orig. souborem ve hře a může se pařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu