Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po reinstalaci zmizel HDD


silver

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V klidu podle mě to není nic vážnýho. V prvé řadě s zkontroluj jestli je disk dobře zapojený. Potom se podívej do Biosu klávesou F2 nebo Del ihned po zapnutí PC. Pokud tam ten disk uvidíš je to dobře, pokud ne, tak to znamená, že ho máš špatně zapojený, naswitchovaný nebo odešel. Pokud ho tam uvidíš najed do windows a na internetu si vygoogluj něco o Spráce disků. Já tu jsem v práci a mám tu starý xp, takže ti moc s navigací neporadím. No a až tam budeš tak se podívej jestli tam ten uvidíš a pokud ano tak mu přidej oddíl, je to možná důvod proč to ten tvůj kompl nevidí, protože fyzicky tam asi bude. Kdyby něco dej vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu malou bílou (SATA) nikam jinam než do SATA portu na základce zapojit nemůžeš, takže si to zkontoluj jestli ho máš zapojený na základce, kdyžtak ho zkus odpojit a znovu zapojit, teďkom nevím jestli mají SATA i přídavné napájení takže...

Pokud ho stále nevidíš tak může být problém že nemá přižazenou jednotku(C,D,E), přejdi do Ovládací panely -> Nástroje pro správu -> Správa počítače -> Správa disků -> A podívej se pokud tam ten disk vidíš jestli ano bude, , tu nastavíš tak, že Pravým -> měnit písmeno jednotky. Potom restart.

Teďkom jsem se díval na net možná může být problém v tom že nemáš SATA povoleno v Biosu (F2), zkus se tam podívat.

Doufám že ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se ti to už sprovoznit? Nejednoduší bude, když ten disk vytáhneš z pc ven a vezneš ke kamarádovi nebo k někomu kdo bude ochotný tvůj disk připojit do svého pc. tak zjistíš jestli ten disk vůbec jede. Protože pokud ho máš dobře zapojený což jestli máš disk se SATA řadičem by neměl být problém, bude možná problém někde v HW disku :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu