Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Black Ops CZ/SK Console Forum Komunita


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak aby jsme tohle téma trochu obnovily tak od ted jsem dávejte i různé machinimy, různé montage a nebo videa jako TOP 5 Kills a podobně :) Začnu s těmahle videama:

56 Kill streak -

OpTic Predator Montage 1 -

a na konec nějaké ty srandičky :D -

,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Boostol by ma niekto cez zombíkov ? ... FPS mi nerobí problém, ale tieto zombidlá sú fakt divné. Live mi končí cca o týždeň a pol, potrebujem achievementy:

The Collector - Buy every weapon off the walls in a single Zombies game.

Hands Off the Merchandise - Kill the Pentagon thief before it can steal your load-out.

Sacrificial Lamb - Shoot at or be shot by an ally with a Pack-a-Punch crossbow and kill six zombies with the explosion.

See Me, Stab Me, Heal Me (secret) - Fire a Pack-a-Punched Ballistic Knife at a downed ally to revive them from a distance.

Headset mám, pošlite mi PM alebo napíšte sem a pridám si vás. Dnes som mŕtvy, takže asi zajtra alebo cez týždeň, najlepšie by bola už hotová partia.

edit: Live vyexpiroval :-) tak uz nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Microsoft a Treyarch uspořádali volný víkend s dvojitými zkušenostmi, jež bude zahájen zítra večer a přetrvá až do pondělka. To byl původní plán :-). Pak byla na Facebook kanálu CoD překočena hranice 10 milionů fanoušků a celá akce tak byla prodloužena až do úterý. Volný víkend, tedy hraní online zdarma, platí pouze pro CoD: Black Ops.

http://www.xboxweb.cz/hry/call-of-duty-black-ops/11504-volny-vikend-dvojite-zkusenosti-pro-cod-black-ops.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu