Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

fake karta


KOLi

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja nevim cim to je .. ale kdyz si dam napr. 3hry na kartu tak je bezproblemu hraju. Pak jednu smazu nahraju tam jinou a uz se mi v psp ta nove nahrana neobjevi.. takze karrtu musim kompletne zformatovat ve ctecce a pak v psp a potom to uz funguje normalne .. takhle mi nesly i mp3 a obrazky a psalo to corupper data..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevim, ja jsem si koupil naschvál na porovnání FAKE a klasickou obě 4 GB paměť, obě popsaný stejně, a když jsem zkoušel FAKE, rychlost, za kterou se mi načetla hra (NFS:MW) byla cca 8 sec. A u klasicky karty byla u ty samy hry něco málo nad 7 sec... Takže bych to neporovnával jen podle rychlosti čtení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevim, ja jsem si koupil naschvál na porovnání FAKE a klasickou obě 4 GB paměť, obě popsaný stejně, a když jsem zkoušel FAKE, rychlost, za kterou se mi načetla hra (NFS:MW) byla cca 8 sec. A u klasicky karty byla u ty samy hry něco málo nad 7 sec... Takže bych to neporovnával jen podle rychlosti čtení

Ale tady de hlavně o to jakou rychlostí na kartu zapisuješ... U savu to taky nemusí bejt závyslí jen na kartě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevim, ja jsem si koupil naschvál na porovnání FAKE a klasickou obě 4 GB paměť, obě popsaný stejně, a když jsem zkoušel FAKE, rychlost, za kterou se mi načetla hra (NFS:MW) byla cca 8 sec. A u klasicky karty byla u ty samy hry něco málo nad 7 sec... Takže bych to neporovnával jen podle rychlosti čtení
testuje se to dle - treba PSMXtester - bo jak se to jmenuje.. :) zjistis, ze rychlost cteni je uplne stejna jako u noFAKE bo jen o malicko mensi... Kdezto grafek rychlosti zapisu je strasne... Jiste cteni je dulezitejsi, ale urco je rozdil mi zapis 1-2 MB/s bo 5-7 MB/s ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo aha ... tak to jo ... jo a jeste mam jednu otazku ( nevim jestli mam zalozit novej topic nebo ne tak to pisu sem ) kdyz si davm mp3 do psp tak si to muzu rozdelit do GROUP nebo ne?? ptz kdyz sem tam nahral nekolik interpretu tak se mi to psp seradilo podle ocisleni skladby, takze byly interpreti rozhazeny .. tak se chci zeptat jestli to de nak udelat abych mel kazdyho interpreta zvlast ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu