Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.52 Easy Instaler + Updates (Pospední-Update 4)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem si nahral tenhle cf se 4. updatem jenomze u nekterych her mam strasne malo fps (napr. test drive,tomb raider legends) a v nejakem hlubsim nastaveni psp se nevyznam takze kdyby ste mi pls mohli poradit co a jak mam nastavit prosim. dekuji

Me se taky zda ze se me to seka aj v menu psp, jako kdyz zmacknu home,tak se tam zobrazi takt psp procesoru,takze asi je doporuceno defaul ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Najprv sa chcem ospravedlnit ale o CF upgrade neviem skoro(vobec) nic. Mam CF 3.03 OE-B a ked chcem spustit update priamo z tohto CF tak mi to nacita len corrupted data. Takze musim koli tomu downgrade na 1.5? alebo je chyba niekde inde?
myslim si, ze bud to tohoto FW uz nejde, protoze je stary, nebo delas nekde chybu ty. Doporucoval bych upgrade na 3.40 OE-A a pak na 3.52 M33 a nasledne update 4.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau Tekkene mám dotaz k update 4 - kam přesně nakopíruji ty složky PSP a seplugins? Když to nakopíruju rovnou na kartu napíše mi to že to složku PSP již obsahuje. Nekopíruje se to třeba na game150? Díky za radu

složky PSP a seplugins nakopírujte na kartu x:/ ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dělal z 1.50 na 3.52 M33 uplně bez problému,ale když sme dělal ze svýho PSP 3.40 OE-A na 3.52 M33 tak taky to proběhlo v pohodě akorát že jsem měl změněný celý menu a te´dka ho mám takový poblblý o proti základnímu menu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodou sem delal upload 3.52M33 a linky na edisk v navodu nefachaj..tak tady mate kdyztak ty nejhlavnejsi..

M33UPDATE- http://leteckaposta.cz/717303440

4.Update- http://leteckaposta.cz/453993139

....tak sem se dozvedel ze je to celkovej vypadek edisku..takze ty linky prej normal fachaj..no nevadi..:D kdyztak to nekdo smazte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu