Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.52 Easy Instaler + Updates (Pospední-Update 4)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potreboval bych pomoc mam 3.02oe-b a chtel bych to predelat na to 3.52M33 kdyz to dela presne jak to tu je tak to nefacha kdyz udelam slozku game tak mi to naskoci ale naskoci chyba pri spousteni a kdyz udelam slozku GAMA150 tak se mi to v psp vubec nezobrazi.rad bych to predelal prosim pomocte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci som taky blby ale nejak som ten update nepochopil..mam 3,40oe-a a chcel by som ist na 3.52m33 kvoli hre alien vs predator...so starym fw som spokojny, ale pisal ne psp fore ze potrebujem tento fw ak chcem tu hru spustit, tak poradte ako to mam spravit..stiahol som subor, ak ho rozbalim je tam len EBOOT subor..

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas pravdu si blby..:D

..stahnes toto: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/68074/M33UPDATE_352.rar_17.14MB.html to rozbalis do PSP/GAME150 nebo GAME..pak to v PSP jednoduse zpustis..

..pokud chces i update 4 stahnes toto: http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/62929/3.52-M33---4.rar_430.69KB.html a ty dve slozky co tam sou rozbalis jen na kartu...a zase spustis v PSP......

......jak jednoduche..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis vytvaret slozku UPDATE...ty tam musis rozbalit celou tu slozku M33UPADTE_352...ne ze otevres rar, pak tu slozku kliknes na eboot a das cestu do game..musis kliknout jen na tu slozku a tu vyextrahovat do PSP/GAME nebo GAME150..a pak jen v PSP spustit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Ty dva soubory se spouští když je PSP připojené k PC že jo??? A pokud tam dám tento CFW, budu moci hrát iso gamesy bez UMD discu???

Je to vyřešené, potřebovalo to jenom zformátovat MMS a vše šlape podle návodu. Před zformátováním to skutečně nešlo.

pragr to bude tím že potřebuješ nejdřív mít CFW..z origo FW nejde updatovat na CFW jen tak

Měl jsem CFW 3.02 a nešlo to, bylo potřeba zformátovat MMS. Potom vše šlape podle návodu. Možná by s tím měl začít každý UG, nevím, v návodech jsem to nikde nenašel, asi málo čtu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pragr kartu není nutno formátovat..ale když to jde....já osobně sem před upgradem na vyšší CFW nikdy neformátoval ;)

2tonda ne PSP nemusí být připojeno když updatuješ, a hry ti půjdou bez UMD pokud si nastavíš UMD Drive Sony (v Recovery nebo VSh menu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu