Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak zprovoznit Fable III na novým Dashboardu -pro ty kterým nejde


Freemanboy

Recommended Posts

Přišel jsem na to pokusem, Fable 3 mi funguje uplně v pohodě a mám přitom nejnovější Dashboard (Kinect Ready), postupoval jsem takto:

1) stáhněte si program 360 Waves Patcher 1.2.6 a předělejte hru (soubor.iso) co má AP 2.5 ochranu přes tento program na Wave 3 hru.

2) stáhněte si nový Abgx360 v1.0.3 včetně video ISOs 1-8.

3) a potom spusťte Abgx, nastavte v něm AutoFix / Level 3 a Misc / region code PAL (Europe), dejte open file, načtěte to upravený iso, budte připojený na internet a klikněte na Launch.

Iso hra se vám převede a opraví na starší verzi, kde ta ochrana neni a funguje to uplně normálně.

Na ostatní hry s ochranou AP 2.5 to bohužel nefunguje.

Na Live bych s tim ale nechodil, myslím, že by to byl jasný ban.

A pozor, je taky možné, že v budoucnu vám to s novým flashem (iXtreme LT+ CFW) nemusí fungovat. Takže si puvodní iso zálohujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fable III _nějakou_ ochranu měl, ale asi to nebyla finální verze AP2.5. Určitě lidé hlásili problémy na betě.

Ale tenhle postup si mi zdá dost podivný, vlastně změníš Wave (pomocí Wavespatcheru) na jiné a vzápětí ho změníš zpátky (pomocí Abgx). Ve výsledku máš to samé, co jsi měl předtím. Nehledě na to, že AP nemá nic společného s Wave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jak říkal c4eva každá hra to má malinko odlišně a proto nebude stačit jen nějake dvd.iso nebo patcher.

pokud je hra odlišná tak ti na to nebude stačit ani FW mechaniky ... s patchrem by to šlo ale musel by jsi tam vložit ty správný udaje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdo nic nečekal...nic není nemožný...tak toho zas nech...

Já na jednu stranu chápu, že si chcete zahrát, ale nemusíte ještě u toho přestat myslet. Už se zkoušela obyčejná změna wave, to byla víceméně první věc, co každého napadne. Těžko potom čekat, že pomůže změna wave a její následná obnova na tu původní.

Taky jsem sylsšel, ale jen slyšel, že se hra spustí, když si puštěním Xbox vyhoníte brko. Ale nezkoušel jsem, tak nevím, jestli je to pravda. Můžete zkusit. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty si vůl :) vtipnej nejsi a snažíš se z ostatních dělat blbce...přestaň si tu na fóru hrát na nějakýho ''z rady vyšších''

ty asi do souborů ap2.5 vidíš viď radši už mlč...

možná by si to měl zkusit ty pak by si se přestal chovat jak magůrek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že jsem nějaký super expert, ale problematice se věnuju docela dlouho a poměrně aktivně. A proto už dokážu poznat, zda řešení má aspoň teoretickou šanci na úspěch, nebo ne.

Obvykle se snažím lidi neurážet, ale tohle už bylo příliš.

patch neznaméná obvykle změnu Wawe ale implentování nových udajů do isa ... to znamená že by to fungovalo jako nový firmware mechaniky LT plus na kterém se udajně pracuje což zas moc nezajíma mě... Podle mě by mohl ten patch fungovat na principu že se vyextrahujou AP2.5 soubory z originálu a vloží se do kopie .... tím pádem si bude mechanika hlídajcí originalitu disku myslet že se tam točí pravý disk nikoliv záloha ... nevím jak je to složité vymyslet něco podobného ale většina softwarových ochran šla obejít více způsoby a kdo tvrdí že pouze FW je jediná možnost tak to jsou pouze Flešři kteří na tom chtějí vydělat a klamou svími informacemi ostatní :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, s tím souhlasím, to by cesta být určitě mohla a třeba se něco takového objeví. Ale v tomto případě se o patch nejedná, to se asi shodneme. Pouze o změnu wave z A na B a vzápětí z B na A. Ve výsledku dostaneš stejný disk, co jsi měl předtím. A jak přesně by tohle mělo obcházet ochranu je mi fakt záhadou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[******] C4eva máte testováno AC brotherhood?

[c4eva] Ano,máme otestováno ac:b, je to v pohodě!

[c4eva] Testování lt+ začne tento víkend,nebude to trvat dlouho!

[*********] c4 můžeme počítat s lt+ do Vánoc?

[c4eva] *********:ano!

TAk panove vydrzte!!Fable je divna hra,takova na hranici,jde na starem dash,a zaroven ma nakou asi nefinalni Ap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu