Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kinect + PC - soft + instalace


skolni.flakac

Recommended Posts

Tak jsem trochu zapátral na netu a pohledal onen ovladač pro Kinect, aby šlapal na PC.

A zjistil jsem, že to není ani tak složité, taj se to na první pohled může zdát. Stačí ZDE stáhnout instalační soubor, program nainstalovat, připojit Kinect a obraz na monitoru se zobrazí asi takto:

b66f85af7c.jpg

zatím se mi to nepovedlo rozjet jinde, než v tomto originálním programu, ale na netu už jsem viděl i vide, kde pomocí toho ovládají WIN 7 jako kdyby měli dotekový monitor, tak hodlám vrhnout po pátrání a případně doplním nějaké info. Ale jako začátek, to snad stačí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Co jsem slyšel, tak Kinect pro PC by měl být pouze o vylepšení software, díky čemuž bude kamera schopná snímat efektivně postavu už ve vzdálenosti 50cm a ve větším horizontálním úhlu.

Kinect pro PC se má prodávat od února za cenu 249$. Protože Kinect pro XBOX se dá dnes nový v americe pořídit od 80$, nepředpokládám že by se zahájením prodeje verze pro PC přžestalo s amaterkými úpravamy ovladačů.

Nevíte náhodou, jestli bude Kinect pro XBOX fungovat i s ovladači pro PC? Nejdřív jsem čet že se hardwarově neliší, v poslední době ale zase začínají od MS téct informace, že se hardwarove liší.

Jak jste daleko s těmi ovladači pro PC. Jak náročné je udělat mapování pohybů těla na pohyby myši a stisky kláves tak, abych díky tomu mohl třeba ve hře stisk pravé šypky symulovat náklonem těla doprava, atd. a tím ovládat pomocí kinectu i hru, která pro něj primárně nebyla určena?

Předem dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj jsem tu sic novy.Ale zaznela tu otazka ohledne kinect pro xbox,zda chodi na pc.Ja mel od kamose kinect pro xbox pujceny a ve win7 jsem ho rozjel,byt jsem musel o tom hodne precist a chvili mi trvalo nez jsem sehnal vsechen software ktery bylo do win potreba nainstalovat....Ale na pc jeste stejne zadny hry pro kinect nejsou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ahoj jsem tu sic novy.Ale zaznela tu otazka ohledne kinect pro xbox,zda chodi na pc.Ja mel od kamose kinect pro xbox pujceny a ve win7 jsem ho rozjel,byt jsem musel o tom hodne precist a chvili mi trvalo nez jsem sehnal vsechen software ktery bylo do win potreba nainstalovat....Ale na pc jeste stejne zadny hry pro kinect nejsou....

Mužeš napsat jaký sof. je potřeba Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CL-NUI-Platform obsahuje knihovnu pro c# VS2010, takze neni problem si to dodelat :!:

dovolil bych si nesouhlasit :) CL-NUI-Platform nebude obsahovat knihovnu pro C# VS2010 ale pro cely .Net Framework a ostatni prog.jazyky..:)..jelikoz napriklad i z C++ neni sebemensi problem volat C# knihovny :)..kazdopadne obavam se, ze pres tu knihovnu to nebude extra nejrychlejsi..ale uvidim, shanim kinect tak to pak ozkousim na to neco napsat az kinect za par let sezenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu