Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz začátečníka Xbox slim


strixsr

Otázka

Ahoj, ptat

předem se omlouvám za hloupou otázku, ale nikde jsem nenašel přímou odpověď a v odborných termínech se jakožto začátečník s konzolema nevyznám.

Chtěl bych si koupit konzoli Xbox 360 slim s kinectem 4Gb, ale nevím, zda jde na této verzi hrát hry stažené z rapidshare a warezu. Četl jsem něco málo o flashování, ale nerozumím tomu příliš a prostě obecně se chci zeptat, zda to jde, či se mám ohlídnout po nějaké jiné verz konzole, případně zůstat u PC? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Na všech xboxech - tedy i na tomto jdou hrát hry stažené z netu ( zatím se to u tohoto řeší výměnou mechaniky , ale brzo to půjde i bez výměny ) . Musí ale být xbox upravený - t.zv. flash mechaniky .

http://console-forum.net/tema/79973-xbox-360-pro-zacatecniky-aktualizace-18-7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji moc za odpověď, ale právě v tomto topicu jsem se probíral a u xbox slim je napsáno ,, Jak to bude s flashem se zatím neví, jisté je, že se bude i nadále používat mechanika liteon a XBR (případně freeboot nebo nějakou jinou alternativu) na 100% nebude možné zavést. ´´ ....tudíž nevím, zda je tudíž možné tento flashnout. V současné chvíli mi stačí pouze ujištění, že toto jde a návod si dohledám později. Děkuji moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu