Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Pomocí WinRaru to rozbal a dej složku „ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

naformatoval sem ji na fat32 a dal jsem tam tu složku a nic se mi po zapnuti neukaže :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

naformatoval sem ji na fat32 a dal jsem tam tu složku a nic se mi po zapnuti neukaže :(

A jaký máš v xku momentálně DB ? Jestli stejný a nebo vyšší , než tam dáváš , tak se ti nic neukáže .

Podívej se i na tento návod :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký máš v xku momentálně DB ? Jestli stejný a nebo vyšší , než tam dáváš , tak se ti nic neukáže .

Podívej se i na tento návod :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

vubec nic se neukaže :( mam Dashboard 2.0.12416.0 a rad bych si zahral AC:B neviš co stim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec nic se neukaže :( mam Dashboard 2.0.12416.0 a rad bych si zahral AC:B neviš co stim :(

A ktory DB vlastne chces dat? Odkial si ho stiahol?

P.S. Ak si updatol 12416 tym postupnym updatovanim dashboardov od 9199, potom 12413 a nakoniec 12416, tak by ti mal ist aj AC:B.

Aky mas flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ktory DB vlastne chces dat? Odkial si ho stiahol?

P.S. Ak si updatol 12416 tym postupnym updatovanim dashboardov od 9199, potom 12413 a nakoniec 12416, tak by ti mal ist aj AC:B.

Aky mas flash?

pravě že nevim jaky mam flash a neupdatoval jsem to podle postupu jde to ještě nějak :( ale myslim že mam Lite on ale nevim jaky :(

no chcu tam dat takovy aby se mi rozjel ac:b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravě že nevim jaky mam flash a neupdatoval jsem to podle postupu jde to ještě nějak :( ale myslim že mam Lite on ale nevim jaky :(

no chcu tam dat takovy aby se mi rozjel ac:b

Ty si z ustavu? ja som sa pytal, ze aky dashboard tam chces dat, ked tu stale vypisujes, ze ti nic neukaze, ked ten dashboard mas na USB kluci :lol:

P.S. ked uz mas v konzole DB 12416 a nesiel si podla toho postupu DB Bug, tak ti zostava jedine si preflashovat konzolu na LT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si z ustavu? ja som sa pytal, ze aky dashboard tam chces dat, ked tu stale vypisujes, ze ti nic neukaze, ked ten dashboard mas na USB kluci :lol:

P.S. ked uz mas v konzole DB 12416 a nesiel si podla toho postupu DB Bug, tak ti zostava jedine si preflashovat konzolu na LT+.

stim jedině za flasherem že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu