Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

Protože se tady vyskytly nejasnosti , tak uvádím mnou ověřený a vyzkoušený postup na 3 kusech xboxů .

Je nutno mít DB 9199 nebo nižší . Na FW flashe nezáleží .

1. Zkontrolovat verzi DB v xboxu . Když je menší tak updatovat na 9199 .

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jestli máš - D : 2.0.9199.0

http://www.uloz.to/6639175/systemupdate-rar

2. updatovat na 12413 ADVENTURES

http://www.uloz.to/6639837/update-kinect-adventures-rar

3. updatovat na 12416 ANIMALS

http://www.uloz.to/6639848/update-kinect-animals-rar

4. updatovat na 12416 BETA

download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/20124160_BETA.rar

Updaty dělat normálním postupem :

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Tímto způsobem nejsou žádné hlášky a nemusí se dělat update z DVD , ale hra se rovnou bez problému spustí .

Hra se vypálí stejným postupem , jako jste to dělali vždy . To znamená že ti kdo hru patchovali , tak ji budou patchovat dál na stejnou wave .

Hry je možno normálně instalovat a hrát z HDD xboxu . Fungují i staré hry- i nainstalované na HDD .

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím jak stahovat z toho mediafire, to se musím registrovat? Mi to píše, že uploader nepovolil přístup veřejně k tomu, díky, omlouvám se pokud je to stupidní dotaz.

Já jsem to stahoval v noci a to to bylo ještě volně ke stažení - opravil jsem to a dal na ulož.to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč toro založil uplně stejný návod jako tady už je v tutorialech ale ci nech me to být ... Jinak nenazval bych to smůlou ale hold musíme čekat zda li neudělají nějakou upravu bety na final podobná jako je z 9199tky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč toro založil uplně stejný návod jako tady už je v tutorialech ale ci nech me to být ... Jinak nenazval bych to smůlou ale hold musíme čekat zda li neudělají nějakou upravu bety na final podobná jako je z 9199tky :)

Promiň , ale jen proto , že v něm bylo dost nejasností a nebylo napsáno , že je ten postup ověřený . Já jsem to už odzkoušel na třech xboxech a i s patchovanými hrami , což v tom předchozím nebylo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš se bát - na přeflashování to mít vliv nebude . Je to změna Dashboardu - ne flashe . Musí to být jen na 12416 - pokud tam dáš nejnovější 12611 , tak už to fungovat na spuštění nových her nebude a budeš muset počkat na LT + . Potom se bude moci dát bez problémů 12611 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste me zajima bod 4: updatovat na 12416 BETA!!! nerikalo se ze ta beta je spatna?nema tam byt uz oficial ? a jeste kdyz mam LT 1.1. coz je ten nejnovejsi tak musim hru nejak patchovat nebo staci vypalit a pojede?

Kolego myslím, že nemusíš mít strach. Mám taky 1.1 vše jede jak má. Nemusíš nic patchovat. A vliv na novy fles to mit nebude. udelaji ti novy flesh ty pak updatujes dasbord na nejnovejsi a budes uplne v pohode na dlouho dobu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu