Přejít na obsah

Susperian

Members
 • Příspěvků

  948
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli Susperian

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 21.8.1978

Informace

 • Město
  Opava
 • Koníčky
  Svatá trojice: Hudba, Hry, Filmy (samozřejmě mimo rodinu)

Návštěvy profilu

762 zobrazení profilu
 1. Zdravíčko, mám opět na prodej zatím jeden kod na Ps Plus 12 měsíců. Cena stejná 1000. U ověřených uživatelů, kteří mají více kladných hodnocení, jsem ochoten po vzájemné dohodě, poslat kod napřed, nebo po zaslání výpisu, že došlo k zaplacení na můj účet. Díky
 2. Zdravíčko, prodám kod na PS Plus na 12 mesiců. Mám dva, jeden jsem použil pro sebe a druhý posílám, jestli má někdo zájem, cena 1000.
 3. [Ukončeno] Ps Plus

  Zdravíčko, prodám kod na PS Plus na 12 mesiců. Mám dva, jeden jsem použil pro sebe a druhý posílám, jestli má někdo zájem, cena 1000.
 4. Zdravíčko, prodám kod na PS Plus na 12 mesiců. Mám dva, jeden jsem použil pro sebe a druhý posílám, jestli má někdo zájem, cena 1000. Edit: Prodáno, čekám na peníze.
 5. Ahoj, mohu vědět proč jsi nevzal to ps plus od toho slovaka? Uvažuju že to vezmu, díky za info.
   

  1. leon kennedy

   leon kennedy

   Protože jsem tu od patku nebyl. 

  2. Susperian

   Susperian

   Díky, já už jsem sehnal a mám ještě jeden kod na prodej za 1000, kdyby jsi chtel :)

 6. Obchodováni s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)

  Zdravicko, prodam sekundarni ucet na Uncharted The Lost Legacy cena 300 kc ☺ P.S.Mám odpolední, tak jsem doma po 22 h díky. Edit: Prodáno
 7. Ahoj, neprodal bys ten sekundár na lost legacy?

   

 8. Destiny 2

  Pánové, nevíte jak je to s návazností? Můžu hrát dvojku bez toho, aniž bych znal jedničku? A nevíte jak je to s PS plus? Musí být při hraní, nebo nemusí, jestli třeba není potřeba jen na multiplayer. Díky za info.
 9. Playstation 4 [Ukončeno] Nioh

  Edit: Úprava ceny P.S. Mám odpolední, tudíž jsem doma dopoledne do 12:30 a pak až večer po 22:00.
 10. PS4 Pro

  Chlape a je to opravdu 4k, nebo ty ojeby, co se prodávají.. Opravdová 4k začíná mám pocit někde u 25-30 tisíc. Ale každopádně, na 4K by mělo být pročko. Já mám, ale TV jen fullHD, chtěl jsem víc fps, ale vě většině případů se to stejně nekoná
 11. Nioh

  Kolego, ještě dotaz, co to jsou ty killing strike. Mám meč a měl jsem i předtím u zbraně napsané life recovery by killing strike. Takže mi to vrátí 155 životů, pokud použiju killing strike, ale nevím přesně co to je. Dík Edit: Jo a jak píšeš ten level vybavení. Ted jsem v pátem regionu a hlavni mise je 103, mám zbroj 99 a mec 102, takže teoreticky bych měl ještě navysit hlavne zbroj, než se do mise pustím?
 12. Nioh

  No tak ikdyž vyvolávam borce o 15 lvl výš než já, třeba teď já 75 on 90 těším se co vypadne a má meč 80 lvl. A tak je to pořád, ještě jsem nenarazil na někoho, kdo by měl výbavu víc než svůj level, nebo jen o něco vyšší. To mě vždycky nasere. Každopádně jsem ve čtvrtém regionu a mám komplet všechny vedlejší mise a jsem fakt škudlík, takže jakmile mám nahrabáno hned jdu na lvl a stejně je teď hlavní mise 78 já mám 75. Krok neudřžíš, ale hlavní jsou zbraně. Mám meč 515 dmg a sekeru 540 tak nějak.
 13. The surge

  Tak hodnocení ve světe je lepší, než Fallen, ale zase žádné křiky :). Padlo i 5/10 a skoro každy co jsem se díval si stěžuje na neskutečě matoucí úrovně a repetetivnost. Gaming Trend – 90/100 Polygon – 80/100 Xbox Achievements – 80/100 IGN – 79/100 Gamezone – 8.5/10 TechRaptor – 8.5/10 GameGrin – 8.5/10 PCGamesN – 8/10 CG Magazine – 7/10 GameWatcher – 6.5/10 Push Square – 5/10 Trusted Reviews – 4/5 Slant Magazine – 3.5/5 US Gamer – 3.5/5
 14. Nioh

  Jj, souhlasím, je to trošku podvod, ale mě to vůbec nevadí, jinak by mě kleplo Každopádně už, ale pořád hraju sólo, tak alespoň něco. Použil jsem pomoc zatím jen 2x. Jo a když máš tak rád souls hry, hraješ i něco 2D? Vyšla totiž hra Salt and Sanctuary, která se považuje za 2D souls. Já udělal asi tři bosse a pak už jsem se k tomu nedostal, ale je to dobré. Recenze: https://games.tiscali.cz/recenze/salt-and-sanctuary-recenze-273301 ale asi to znáš.
 15. Nioh

  Taky si myslím, že jde hlavně o výbavu, ikdyž souhlasím, že to jde strašně rychle nahoru a nemáš šanci držet krok, ikdyž děláš všechny vedlejší mise. Já jsem na začátku čtvrtého regionu a mám level 73. A jaké máš zbraně? Jaký level a jaký damage? Je fakt nejlepší vyvolávat ty borce. Já jsem za posledních 20 borců, ani jednou neprohrál. Vemu sekeru, roztočím se, nebo i jen sekám prorazím jim obranu a jsou v dupě. A vybírám 10+ level výš než jsem já. Ale jinak jsem se dal cestou, že mám vykutěnou magii omnyo a používám zpomalení, pomalou obnovu ki a to, že mi jejich útoky dávají menší damage. Tohle fakt pomůže. Hlavně to zpomalení, je k nezaplacení. Ze začátku máš jen 2x a když dokončíš v Dojo veterán omnyo, tak nakonec jich mám 6x a to už sakra pomůže.
×