Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Zdravím super návod jen se chci zeptat. Vím, že to tady někde bylo, ale nikdo neodpoveděl přesně. Jak zjistím verzi FW? Aniž bych musekl otravovat obchod kde jsem to koupil. Mam Xbox 360 Arcade kupovaný v březnu 2010. Jen mi řekly, že budu mít nejnovějši flash. Takže nevím jaka byla verze v Březnu. A druhá otázka ohledně mechaniky. Díval jsem se na ten obrázek, ale podle obchodníka mi dali Lite On. Fajn ale když jsem sundal kryt tak podle vnitřku to je lite on, ale nesedi kryt, protože ho nemám žlutý, ale černý. Takže fakt nevím co mám za mechaniku. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Abych to ještě upřesnil vnitřek mechaniky je čistě oválný. Podle obrazku to odpovida lite on a Benq, ale mam black plastik, který má mít podle obrázku Hitachi. Takže ted babo rad :-) Asi to meli aktualizovat ten obrazek je asi dost stary, nebo fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě třetí dotaz: Předpokládám, že mám verzi FW LT a nebo LT1.1 takže použiju návod číslo 1. Tak mě zajímá:Můžu si pak Assasina normálně nainstalovat na xboxkovy hardisk a hraát? Nebo to jde po teto uprave hrat jen z DVD a taky to ukládáni jsem nepochopil. Takže savy se ukládájí taky normalne na xboxovy harsik nebo musim vytvorit ten profil na te flesce a mit ji porad pripojenou. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navod na FW 1.5 - neodzkoušeno mnou

1.nainsatlovat update kinect adventures update

2.nainstalovat kinect animals update

3.nainstalovat tenhle update download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/20124160_BETA.rar

4.mužete hrát upravenou verzi assassina wave 2 a wave 3

nebo moznost

1. Hra kinect adventure patchnuta programem 360WavesPatcher 1.2.6. a upravena na Wawe 3

2. Vlozit hru do xboxu a spustit nacte update potvrdit update se nahraje 2.0.12413.0

3. AC: B upraveno s 360WavesPatcher 1.2.6. a upraveno na Wave 3

4. Vlozit hru do xboxu a spustit nacte update potvrdit update se nahraje 2.0.12416.0

U Fw 1:5 píšeš že to jede na daschbordu 2.0.12416 a nebo že by se musel jako poslední naistalovat ... tudíž na disku s kinect animals a na disku s AC:B jsou pouze updaty daschbordu který ti zvednou dasch z 9199 na 416 beta ne ... a nebo jsou tam i jiné soubory ... co když už mam 416 betu naistalovanou musím dělat updaty ... Final Kinect Daschbord ještě nemam ... Dale sem nepochopil proč mam vyjmout hdd a hrát z flešky to jako nemužu mít gamesu naistalovanou díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Lite-On verze flashe iXtreme LT 1.1 a nejede to. Nainstaloval jsem první update, ale místo abych měl 2.12413 tak už sem rovnou měl 2.12416 a tudíž mi ten druhý nešel nainstalovat. Teď mi to píše disc is unreadable.

Tam je podmienka aby sa to zacalo update na .9199

a nie je to nic ineho len update DB.

mozno nahoda, ked na to borec prisiel ale super pokial to MS neopatchuje novym DB

skrati to cakanie na LT+

Uz som na tomto update odskusal vsetky dostupne hry zatial 100% uspesnost spustenia

odskusane na liteon LT, benq LT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patchoval jsem na wave 3 a udatoval podle tohoto postupu

1. Hra kinect adventure patchnuta programem 360WavesPatcher 1.2.6. a upravena na Wawe 3

2. Vlozit hru do xboxu a spustit nacte update potvrdit update se nahraje 2.0.12413.0

3. AC: B upraveno s 360WavesPatcher 1.2.6. a upraveno na Wave 3

4. Vlozit hru do xboxu a spustit nacte update potvrdit update se nahraje 2.0.12416.0

Assassin funguje jde bezproblémů i naistalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam je podmienka aby sa to zacalo update na .9199

a nie je to nic ineho len update DB.

mozno nahoda, ked na to borec prisiel ale super pokial to MS neopatchuje novym DB

skrati to cakanie na LT+

Uz som na tomto update odskusal vsetky dostupne hry zatial 100% uspesnost spustenia

odskusane na liteon LT, benq LT

Kolego to není pravda on tam píše pokud nemáš 9199 takže ho můžeš mít. I další typek potvrzuje, že měl 9199 nainstaloval 2x update a jede mu to...takže můžeš mít 9199, ale asi to nefunguje na LT 1.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád nechápu jakej rozdíl je mezi těmi dvěma upadaty a 12416 Betou co je tady na foru ... vždyt to jsou klasické MS updaty nijak neupravený jako je ta 12416 ne ... to nechápu co je na tom jiného a pustím se do testování s NfS jestli to rozjerdu na FW 1.5 a daschem 12416 beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz som to robil na 3 xboxoch vysledok vzdy rovnaky 100% funkcne

to aky ma fw v mechanike s tym nema nic spolocne ( hovorim o update)

co mozes stratit

ak updatnes nepojdu ti hry s AP2.5 co ti nejdu ani teraz

este raz dolezite zacat na DB .9199

Mužeš mi vysvětlit rozdíly a nebo co je v tom updatu jiného že to jede jen když to začne s 9199 ... vždyt na těch diskách jsou officialní MS update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu