Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Tak odzkoušeno a funguje :

Flash FW 1.4 , DB 9199 , mechanika lite-on , AC B patchovaný na wave 2 .

Postup : 3 x update fleškou podle návodu .

Spuštěno i nainstalováno na HDD a hra jede z HDD .

Jedou i starší hry i předtím nainstalované na HDD .

Vypaluji NFS - potom doplním .

Takže normálně spuštěno , nainstalováno na HDD a jde hrát .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak odzkoušeno a funguje :

Flash FW 1.4 , mechanika lite-on , AC B patchovaný na wave 2 .

Postup : 3 x update fleškou podle návodu .

Spuštěno i nainstalováno na HDD a hra jede z HDD .

Jedou i starší hry i předtím nainstalované na HDD .

Vypaluji NFS - potom doplním .

Jak třikrát co si měl předtím za daschbord a co máš tedka díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste asi všichni závisláci to nemůžete počkat cca dva týdny na nový fw LT+?:roll:

Radši si tím poserte xbox, aby jste si o pár týdnu mohli (jenom hrstka z vás, kteří to možná podle návodu rozchodí) zahrát AB.

tady nejde o to rozchodit jen assassins spousta lidem na tom funguje i NFS a je mozne ze dalsi hry pomoci tohoto postupu budou fungovat bez nutnosti noveho flashe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=314319 tady je udajně nějakej navod s beta daschbordem 12416 nebo se pletu

tezko rict nejsou tam zadne ohlasy ze to funguje ale ten soubor se mi zda moc velky zatim jsem ho nestahl mam pomale pripojeni:) takze nemuzu rict co to vubec je??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ty updaty byly celkem 3 že?? První dva z flashky a ten poslední z Assassina??

Takže teď, kdybych tam strčil NFS, tak to pojede a nemusím už nic dělat??

Dělal jsem všechny tři přes flešku . Teď když jsem vypálil i NFS , tak jsem ho jen vložil do mechaniky a hra se mi normálně spustila. Nainstaloval jsem ji i bez problémů na HDD a jde hrát . Takže možná půjdou spouštět i další hry .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPOZORNĚNÍ !!!!!

K obou hram Vám vyskočí chybove hlaska ze update nejde nsaledne nainstalovat a nasledne bude dash bez avataru ale ukladani atd bude fungovat tak jak ma

Tak tohle se mi prave stalo. Divne je ze mam FW LT 1.1 ale podle navodu jsem pochopil, ze se to ma stat jen u verze FW 1.5, nebo k cemu to upozorneni patri? Me se to stalo a ted nemam sveho Avatara, ale nekdo pise, ze Avatara ma to nechapu. Preci beta verze Dashe Avatary nema tak kde je vzali? Zatim nevim jestli je to funkcni na LT 1.1. Mam ted udelany update podle navodu 1 takze mam verzi 12416, ale cekam jeste hodku na stazeni a vypaleni Assasina pak napisu. Ale zarazi mke ze mi to napsalo tu hlasku ze to nejde dodelat ten a zmizel Avatar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem všechny tři přes flešku . Teď když jsem vypálil i NFS , tak jsem ho jen vložil do mechaniky a hra se mi normálně spustila. Nainstaloval jsem ji i bez problémů na HDD a jde hrát . Takže možná půjdou spouštět i další hry .

tzn. 2x kinect a na závěr BETU rozumím správně jo?? vše přes flashku a hru jsi už jsi spouštěl patchnutou na wave 2 jo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tzn. 2x kinect a na závěr BETU rozumím správně jo?? vše přes flashku a hru jsi už jsi spouštěl patchnutou na wave 2 jo??

Nemám DB 12611 - konečný je 12416 !!

1. http://www.mediafire.com/download.php?2h1zx562vedp5y7

2. http://www.mediafire.com/download.php?dpmh5k0np2p6xo4

3. download.digiex.net/Consoles/Xbox360/Dashboards/20124160_BETA.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem z toho taky docela zmateny. Ja jsem pochopil, ze staci update z tech dvou kintec her. A ze kdyz vlozim teda Assasina tak to vyhodi nejakou hlasku ze se nema menit wave a hra se rozjede. Ale vy tady zase pisete, ze se ma jeste pouzit treti update a to ten z Assasina. Ale to v tom navode neni!!!! citace:Vlozte DVD Assasins do mechaniky zapnete bude to chtit potvrdit update ale mela by vyskocit nasledne chybova hlaska

Nemente wawe jinak nebude moct nainstalovat aktualizace ktere jsou na disku ( tzn nepatchovat hru na jinou wawe)

To je vsechno. Je to neuplne! Co potom kdyz naskoci ta chybova hlaska???? Pak se normalne ma provest update z DVD Assasina? To by v tom navode melo byt taky napsane je to nejasne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel 9199 liteon fw1.6 takze nejdrive update kinect adventure potom kinect animal obeje pres fhlasku potom jsem dal instalovat nfs hp pres active iso kde se nainstaloval dalsi update a probehl restart od te doby jede nfs i assasin opatchovane na wawe 3 bez nutnosti active iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu