Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám starší než 9199 :) 89...

Burn the update to a CD or DVD

You can update your Xbox 360 console software by downloading the update to your computer from Xbox.com, burning the update to a CD or DVD, and then installing the update on your console. Here's how:

  1. On your computer http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate9199.zip
  2. Click Save to save the console update .zip file on your computer.
  3. Unzip the file. If you are using Microsoft Windows XP, Windows Vista or Windows 7, double-click the .zip file to unzip it.
    • If you are using Microsoft Windows XP, Windows Vista or Windows 7, double-click the .zip file to unzip it.
    • If you are using an earlier version of Microsoft Windows, you need to use a special software program to unzip the file (for example, WinZip).

[*]Insert a blank, writeable CD or DVD into your computer.

[*]Copy the contents of the .zip file to the root directory on your CD or DVD, and choose to write (burn) the files to the disc.

[*]Once the files have been burned to disc, remove that disc from your computer and insert it into the disc drive on your Xbox 360 console.

[*]Restart the console.

[*]When the console restarts, the installation program starts automatically. Select Yes when you are prompted to update the new console software.

Asi musis take disk uzavrit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jo, ale na nic jsem se te neptal, prosim k tematu pripadne nejaky navod.

A nebylo to k tematu? Snažíte se udělat věc, která prostě nejde. Aspoň na obyčejných konzolích.

I kdyby jsi věděl, jak otevřít soubor, nevíš, co měnit, jak měnit a na co měnit. A stejně by ti to konzole následně nevzala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah vím že se to tu řeší furt do kola ale co tahle verze ? hitachi 1.51+nový kinect dash+AC:B spušteno (nejde :D kdo by to čekal)

PS: udělal jsem update z AC:B sem V píp že jo ? :(

Můj dotaz je jestly když to patchnu na wave 3-4 jestly pujde spustit

Jestly už to nekdo říkal sorry jsem slepec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah vím že se to tu řeší furt do kola ale co tahle verze ? hitachi 1.51+nový kinect dash+AC:B spušteno (nejde :D kdo by to čekal)

PS: udělal jsem update z AC:B sem V píp že jo ? :(

Můj dotaz je jestly když to patchnu na wave 3-4 jestly pujde spustit

Jestly už to nekdo říkal sorry jsem slepec :D

Nikdo nic ?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom postupu je přesně napsáno , že se musí začínat s dashbordem 9199 nebo menším . Takže kdo má větší tak to v žádném případě nejde . Patchováním to řešit nejde . Je to problém DB .

Hmmm tak sem to updatoval z Microsoftu Fall 2010 update a normálně to de _I_

(ale jen kuly tome že mam hitachi 1.51 ban mi nevadí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..nenasel by se nekdo kdo by tu sepsal uceleny blbuvzdorny navod krok po kroku v jakem poradi updatovat dash? kdy jake verze atd. Mam dash 9199 a Lite On 1.51. Diky moc

Tady se podívej.

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové takže to JEDE !!!! Mám lite-on flash LT 1.1 udělal jsem to přes flešku přesně podle návodu.Stáhnul jsem to nové NFS a jede...Ani žádný active disk nemusím dávat(ani nevím co to je) :-) Takže paráda.Myslíte že tím pádem už pojedou všechny hry kdo to tak udělal a jede mu to?V tom případě nebudu potřebovat LT+ ??? díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem našel ten novej LT+ na torrentech:

http://www.edisk.cz/stahni/54516/LTPlus.rar_1007.53KB.html

zdroj je celkem solidní bt.xbox-sky.cc, o FAKE by se jednat nemělo

Official release of C4E's iXtreme LT+

- Supports Benq and Liteon Drives (74850, 83850V1, 83850V2, 93450)

- Optimized PFI code to accommodate AP25 SS data

- Defeats current AP25 protection

- Protects console from logging AP25 violation

- Full disc stealth used by default

- Waveless booting, disc images are assumed to be correct!

- Split-Vid used as default

If booting an AP25 title without AP25 SS game will not boot but will still be protected from logging AP25 violation on current dash 2.0.12611.0

If LT+ encounters an unknown AP25 challenge, game will not boot but console will still be protected from logging AP25 violation on current dash 2.0.12611.0

AP25 SS are region specific for region locked games (Current Example NFS: Hot Pursuit is both PAL and NTSC - 2 different AP25 Patches)

If you boot the AP25 titles without LT+ you will probably be flagged for a ban.

You cannot spoof a different model drive as that can now be detected. With this release of LT+ you HAVE to have an original Benq or Liteon.

LT+ for slim 9504 is next followed by LT+ for slim 0225

Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.

Thanks go to Team Xecuter for their generous support and input to this project.

You can download the current batch of AP25 Patches from http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=58118

viz.: http://www.logic-sunrise.com/news-176812-le-lt-est-deja-disponible-pour-benq-et-lite-on.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu