Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde nakupujete hry pro Playstation3?


hellboy666

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Z českých určitě Xzone, často tam kupuju a maximální spokojenost. Ze zahraničních třeba game.co.uk, hmv.com, thehut.com. Všechno z Británie, hodně nízký ceny, jen je složitější dovoz, ale tady na fóru je člověk, který se o to postará :). Mrkni do sekce prodám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Alza.cz? Můžeš mi říct proč tam nakupuješ hry, když jinde je najdeš za polovinu?

Co koukám tak maj jedny z nejdražších her v ČR - na hardware jsou OK, ale na hry?

Když už z ČR, tak - Gamehut.cz

Odpovim, alza ma ceny novinek vetsinou az o stovku levnejsi nez doporucenou MOC, pobocky temer vsude a dodani prakticky okamzite. Navic se tam daji najit hry za velmi zajimave ceny... Kdyz chci nejakou hru rychle tak ji koupim na alze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ted poprve nakoupil zde: http://gameoutlet.cz/ Sehnal jsem tam totiz GT5 neplatinum za 599Kc, posta 49Kc, pokud to neni dobirka, dodani do 2 dnu, GT5 by melo prijit ve ctvrtek a pro me neuveritelna vec, pokud nemate dobirku, prijde vam hra a s ni i slozenka, no a pak mate na zaplaceni slozenkou nebo prevodem 2 tydny co uz mate hru u sebe! Jestli vse vyjde v pohode, nemuzu nic jineho nez doporucit! Ceny sice nejsou u vseho nejlepsi, ja proste vetsinou hledam a pak nekde neco vyberu :-) No a samozrejme pak pany tady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovim, alza ma ceny novinek vetsinou az o stovku levnejsi nez doporucenou MOC, pobocky temer vsude a dodani prakticky okamzite. Navic se tam daji najit hry za velmi zajimave ceny... Kdyz chci nejakou hru rychle tak ji koupim na alze...

Když koukám na Zboží.cz, tak tam maj u některej her kolem 1.000 rozdil třeba i 500 oproti konkurenci.

Na HW je to super, obchod to určitě, i když už taky nejsou nejlevnější. Ale na hry... to si radši fakt počkám 500 za to abych to mohl hrát o pár dnů dřív je pro mě krutá daň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rika Deepthroat, je to o tom co shanis, maji akce kde koupis hru dost vyhodne, zalezi na tom co, v kazdym obchode maji neco drazsi a neco levnejsi, ale hlavne je to o tom ze na tu hru necekas, kolikrat pisou na eshopech "skladem" a pritom to skladem nemaji, to se na Alze moc nestava...

Jinak ja beru hry hlavne z Anglie, ZAVVI ma celkem slusny ceny a za postu neplatim nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se tam a mají tam celkem dobré ceny, měl bych i po případně já poštu zdarma ?

Jak rika Deepthroat, je to o tom co shanis, maji akce kde koupis hru dost vyhodne, zalezi na tom co, v kazdym obchode maji neco drazsi a neco levnejsi, ale hlavne je to o tom ze na tu hru necekas, kolikrat pisou na eshopech "skladem" a pritom to skladem nemaji, to se na Alze moc nestava...

Jinak ja beru hry hlavne z Anglie, ZAVVI ma celkem slusny ceny a za postu neplatim nic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Pozor na ORYGINALKY.CZ snažili se mi podstrčit bazarovku, přitom jsem si objednal originálku.

Originalka se nerovna nebezarovka

Mirus: tak to nevim, ale thehut si postovny u her neuctuje, alespon pred mesicem to tak bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu