Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde nakupujete hry pro Playstation3?


hellboy666

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 weeks later...

CAU LIDI...

Všiml jsme si, že občas napíšete nějaký ten levný e-shop. Já nakupuju u ABGames, zatím mi vše bez problému přišlo aji mému kámošovi.

Sice nemají vlastní stránky, ale zato mají skvělé ceny a odesílájí hry do 2 dnů!!!Já platil vždy předem, ale pro ty kteří nemají jistotu

tak posílají prý i na dobírku tak tady je kontakt:

Kontakt jsme smazal. Byl to odkaz na soukromou aukci na aukru.

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mám problém. Hrál sem ps3 přes HDMI kabel, ale ted to chci hrát přes cinche. Nejde to. Neleze z toho zvuk ani video. řeknete mi proč a dejte mi návod prosím. Myslím si, že se to přepíná v nastavení, ale já nemám obraz, tak mi prosím pošlete návod pro slepce. šipku doleva, doleva dolů.......

děkuji za pomoc, pište na kingmt@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdravím všechny - já můžu jednoznačně doporučit anglický on-line obchod www.game.co.uk. Hlavně bazarové hry (tzv. pre-owned) jsou za super ceny. Poslední měsíc jsem nakoupil např. tohle (ceny v přepočtu při kurzu 1GBP=30CZK):

SW:Force unleashed 470,00

Dead Space, Far Cry 2, Fallout 3 - každá za 390,00

Mirror´s Edge 390,00

Navíc tam spousta her začíná již na 5ti librách (cca 150,00). Nemusím mít všechny hry nový. Navíc zasílají i do ČR a poštovné dělá 3 libry (90 Kč).To je levnější než Česká pošta v rámci ČR.

Všechny disky, co přišly byly v pořádku bez škrábance (garantují kvalitu, pokud by byl problém, můžete vrátit zpátky).

Stačí se zaregistrovat a nakupovat. Jedinou podmínkou je mít platební kartu, která umožňuje on-line transakce (jinak se platit nedá).

Moje hodnocení je 10/10 - naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Oki, přeci jen je to nějaká doba, většinou to mám doma kolem 3-4 dnů... :)

Podle me normalni shop. Vetsinou vyrizuji do 2 dnu.

Kdyz jsem ho objevil, tak me prekvapily ceny a byl jsem na pochybach. Tak jsem si udelal vejlet do Berouna a normalka.

Vse vyrizeno bez problemu. Navic maj tusim jen EU verze takze zadne levnej dovoz apd.

Tady po foru ho doporucuje dost lidi.

Este pockej a kdyztak napis jak to dopadlo (verim ze dostanes co jsi objednal) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu