Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

Zdar lidi.Potřebuju poradit.doted sem bez problémú hrál Fable 3.3el v pohodě.Papk sem ssi stáhnul Assasins Creed Brotherhood.upravil,flashnul vypálil.Dal sem dívko do xka a naběhl my obrázek Assasina a že to mám spustit.a nic.A od té chvíle my nejde Fable 3.Ostatní starší hry my jdou.Mám novej dash.mechaniku Beng.A flash ,echaniky prý ten starej to je asi 1.5 protože doted pathuju hry.Byl bych rád za každou pomoc.Předem moc děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ice! Fable 3 ma ochranu AP2.5 a wave6, cize DB 8955! AP2.5 detekuje novy kinect DB, cize hra isla na DB 8955, 9199 ale na novom DB si tu hru uz nezahras, takisto novy Assassin a novy Need for Speed - maju tiez ochranu AP2.5. Preto vysiel novy flash LT+, pricom hry s AP2.5 sa este musia patchnut cez abgx, aby sa dali spustit na LT+.

P.S. mas o tomto tu pisane, ale ty aj tak si este musis napisat to svoje!!! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tímto postupem si jednoduše nic neposeru ? chápu to tak správně? BAN nehrozí?

Tento postup je dobrý pro ty , kteří ban už mají a nebo na live vůbec nechodí . Výhoda je v tom , že zatím nemusí přeflashovávat na LT + 1.1 - dokud to nebude nutné . Když chceš chodit na live , tak jedině nový flash . Samozřejmě že ban hrozí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dashboard není pro nějaký flash . Takhle si to nemůžeš motat .Aby jsi mohl hrát nejnovější hry s AP25 , tak musíš mít buď nový FW flashe LT + , nebo LT + 1.1 a dash můžeš mít nejnovější 12611 a můžeš i hrát na live a mít KINECT. Nebo můžeš updatovat dash tímto postupem z 9199 na 12416 , ale na live hrozí ban . Flash 1.2+lt jak píšeš neexistuje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dashboard není pro nějaký flash . Takhle si to nemůžeš motat .Aby jsi mohl hrát nejnovější hry s AP25 , tak musíš mít buď nový FW flashe LT + , nebo LT + 1.1 a dash můžeš mít nejnovější 12611 a můžeš i hrát na live a mít KINECT. Nebo můžeš updatovat dash tímto postupem z 9199 na 12416 , ale na live hrozí ban . Flash 1.2+lt jak píšeš neexistuje .

Jaký je rozdíl mezi LT+ a LT+ 1.1 ??? Dnes jsem si nechal udělat LT+ nevím ale jaký :-D Měl jsem předtím tu betu 12416-snad jsem neudělal chybu když na LIVE stejnako nechodím... díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký je rozdíl mezi LT+ a LT+ 1.1 ??? Dnes jsem si nechal udělat LT+ nevím ale jaký :-D Měl jsem předtím tu betu 12416-snad jsem neudělal chybu když na LIVE stejnako nechodím... díkes

LT + neumí spustit hry z původního xbox 1 . LT + 1.1 je vylepšený o tuto funkci a údajně i o lepší načítání DVD . Když ti dělali dnes , tak máš jistě LT + 1.1 . Flasheři dávají vždy nejnovější aktuální FW . DB si klidně už můžeš dát oficielní nejnovější 12611 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám updatovaný DASH podle postupu na straně 1 a nyní mi při spuštění konzole vyskočí hláška, že na XBOX Live je dostupný update.

Můžu ho stahnout a nainstalovat aniž by se mi nějak označila konzole či přestaly fungovat hry s AP25 nebo neupdatovat z XBOX Live??

Upozorňuji, že mám mechaniku Samsung MS-25 a starý firmware Xtreme 5.2d a jdou mi zatím všechny hry co jsem vypálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jakmile nahraješ nový DB 12611 , tak zlikviduješ možnost hraní her s AP25 podle tohoto postupu . Bylo to dočasné řešení - stejně se počítalo , že jednou bude nutno přeflashovat . Takže jestli chceš aby jsi mohl spustit všechny hry , tak jedině nový flash FW LT + 1.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, ještě, že jsem se zeptal. díky za informaci! Ještě bych se zeptal jestli na LT +1.1 pujdou stare gamesy patchovane na wawe 2 ?

Někdo tvrdí že jdou všechny , někdo zase že mu některé nejdou . Asi to bude individuelní a budeš to muset odzkoušet . Ty které nepůjdou budeme muset přepatchovat na původní wave a znova vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám menší otázku..před pár dny sem si udělal flash na lt+ 1.1 jenže když chci spustit novy hry např. Assassina Brotherhood, Fable3, NFS Hot pursuit a COD black ops tak se mi normalně v DB hra načte, jenže když ji spustim tak se zobrazi jen černa obrazovka a nic dál..nevíte čím by to mohlo být popř jak to mam opravit?..dikec moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy omlouvam se jestli to tady nekde je ja se v tom moc nevyznam...dneska me prisli 2ks 512Mb pametovky tak sem si je tam dal stim ze udelam update xboxu abych mohl hrat po xbox live.Vse probehlo jak melo zmenilo se me menu xboxu na hezci ale problem je ze me nejde vubec pustit treba COD Black Ops,Medal of Honor atd. prej je to nejakym novym updatem proti piratum....nevim co stim poradi me nekdo??děkuju moc a jeste jednou se omlouvam jestli to tu nekde je a pisu to znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy omlouvam se jestli to tady nekde je ja se v tom moc nevyznam...dneska me prisli 2ks 512Mb pametovky tak sem si je tam dal stim ze udelam update xboxu abych mohl hrat po xbox live.Vse probehlo jak melo zmenilo se me menu xboxu na hezci ale problem je ze me nejde vubec pustit treba COD Black Ops,Medal of Honor atd. prej je to nejakym novym updatem proti piratum....nevim co stim poradi me nekdo??děkuju moc a jeste jednou se omlouvam jestli to tu nekde je a pisu to znovu...

Veruze su tu o tom temy az az....OMG

ake 2 ks 512MB pametovky si kupil? Za aku cenu? :lol:

Aky mas flash, ked uz riesis nieco a nemas o tom paru? :D Ja sa tu z niektorych fakt posikam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy omlouvam se jestli to tady nekde je ja se v tom moc nevyznam...dneska me prisli 2ks 512Mb pametovky tak sem si je tam dal stim ze udelam update xboxu abych mohl hrat po xbox live.Vse probehlo jak melo zmenilo se me menu xboxu na hezci ale problem je ze me nejde vubec pustit treba COD Black Ops,Medal of Honor atd. prej je to nejakym novym updatem proti piratum....nevim co stim poradi me nekdo??děkuju moc a jeste jednou se omlouvam jestli to tu nekde je a pisu to znovu...

Hele chce to mít nejnovější verzi flashe to je LT+ 1,1, no a pak opatchovane hry v ABGX, které mají AP25, prostě když budeš každou hru projíždět v ABGX (samozřejmě v nejnovějším, teď myslím že je nejnovější stále 1.5) a tohle prostě řešit pak už nemusíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute chcem sa opytat.

mam xbox ktory ma ten predosli flash tusim LT+ a mam v nom dash 9199 a chcel by som sa spytat ked si podla toho navodu nainstalujem ten novy dash pojdu mi normalne aj tie nove hry ako NFS alebo nie?

a este ci mi na tom pojdu kinect hry cez kinect alebo si mam dat novy flash?ne live nechodim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu