Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet hry s ochranou ap 25 - ovĚŘenÝ postup .


toro

Recommended Posts

Prosim nevite nekdo jak na to? Mam problem s hrami wave 11,kdyz chci hrat treba CRYSIS 2,BRINK,tak se objevi nejaka tabulka :Update Required. Ja jsem dal YES,pak probiha update a pak nejaky error Prozradte mi odpoved...DEKUJI.......................................... Nevim v cem je chyba,stahuju pouze verze PAL a REGION FREE,patchnul jsem pomoci abgx360 1.0.5 ochranu AP25,patchnul na WAVE 3,ja to vzdavam....
Tyto hry vyžadují DB 12625 . Chybu jsi udělal v tom , že jsi update chtěl udělat z DVD kde jsi měl hru opatchovanou na nižší wave - to nejde . Musíš update provést přes flešku . Stáhni update zde :

http://support.xbox.com/cs-cz/Pages/xbox-360/how-to/update-xbox-360/system-updates.aspx#copy

Pomocí WinRaru to rozbal a dej složku „ SystemUpdate “ na flešku . Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni . Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update. Dej yes a nahraje se update dashboardu do xka .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdyz budu mit nejnovejsi DB to je asi 12625 a stary Flash na wave 3 hry,tak muzu hrat hry jako CRYSIS 2 ??

Muze se stat ze nepujde hrat nejnovejsi hry jako je CRYSIS 2,tak smula...

Navic v xbox360 mam tam DB 12625 ,

ale jeste neco divneho ta postavicka na profil,jeho dolni telo ma cernou barvu a horni telo ma sedou a nema oblicej.Nemuzu vybrat jinou postavicku,protoze se objevy error.

Driv postavicka byla normalni,ale kdyz jsem dal update z dvd crysis 2,tak od te doby mam takovou divnou postavicku,

nevim jestli je ten DB v poradku nebo je nefunkcni ...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jseš nějakej nechápavej ? Psal jsem ti , že jsi udělal chybu tím , že jsi updatoval z opatchované hry na nižší wave - to ti právě způsobilo , že se ti poškodili i avatary . Musíš updatovat přes flešku , když patchuješ na nižší wave . Kdyby jsi četl forum a ne jen když potřebuješ poradit ,tak by jsi to dávno věděl !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi takova technicka... Pokud mam DB 12625 a JTAG (hry kopiruju na HDD pres FTP a patchuji pres Xbox 360 Game Hack 5.2) tak je jedno jakej mam FW v mechanice?

pokud mas JTAG, update samozrejme nesmis instalovat, o JTAG by jsi prisel, to ti je doufam jasne :lol: musis pockat az bude update na JTAG konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas JTAG, update samozrejme nesmis instalovat, o JTAG by jsi prisel, to ti je doufam jasne :lol: musis pockat az bude update na JTAG konzole

To je jasne :) Update na 12625 jsem uz udelal pres JTAGTOOL a vse je OK - xbla, dlc, hry bez media, ftp

Jde mi jen o ten FW v mechanice... jestli mi ted pojedou AP2.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jaky update mam pouzit ,tu stranku kterou jste mi poslal,

tenhle update : SystemUpdate_13146 ?

Už jednou jsem ti psal , že máš pořádně číst forum ! Psal jsem ti , že máš updatovat na 12625 a ne na 13146 - tady se o tom jasně píše !!! :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku/page24

Kdyby jsi si to přečetl , tak se na to nemusíš ptát ! Já jsem nevěděl , že už na ten odkaz dali nový update - je to tvá chyba - ne má že jsem ti špatně poradil !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

\\//\\//\\//\\//\\/█\\//\ \ \/ /┌─┐┌─┐┌─┐\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\

//\\//\\//\\//\█▀█\█▀█\█▀█/ /\ \ ─┤├─┐│ │//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//

───────────────▀▀▀─▀▀▀─▀▀█──────└─┘└─┘└─┘─v1.0.5───────[http://abgx360.net]────

▀▀▀

Checking for updates to abgx360.dat...

Downloading abgx360.dat

77% [========================> ] 1,092

ERROR: Failed writing body (0 != 1092)

There seems to be a problem with the db so online functions have been disabled

Try again later...

X:\cod bo\Call.Of.Duty.Black.Ops.XBOX360-COMPLEX\cpx-codb.dvd is valid

Checking Game

ISO: "X:\cod bo\Call.Of.Duty.Black.Ops.XBOX360-COMPLEX\cpx-codb.iso"

Size: 7838695424 bytes

Files in ISO: 98, Folders in ISO: 1

Total bytes used: 7273626024 (99.66%)

Game appears to have random padding

Checking default.xex

Original PE Filename: CoD.exe

Original PE Timestamp: 2010/09/28 03:51:19

Game Name: Call of Duty Black Ops

No Avatar Awards

Achievements: 50 Achievements totaling 1000 Gamerscore

XEX CRC = D1F515F8

XEX Media ID: CFD2E6184386829EC2E59087-0AEB2159

Call of Duty: Black Ops

Region Code: 0xFFFFFFFF

Region Free!

Checking AP25 replay sector

AP25 replay sector is blank!

Attempting to fix the AP25 replay sector

You need to enable online functions (assuming your connection works and the db

is up) if you want to check for the latest files in the online database.

Unable to fix AP25 replay data for this Media ID

Checking SS

Timestamp of Authoring: 2010/09/30 00:00:00

Timestamp of Mastering: 2010/10/06 00:18:05

SS Version: 1

SS CRC = 9929669B (RawSS = EB56D0D4)

SS Media ID: CFD2E6184386829EC2E59087-0AEB2159 (matches game)

SS looks valid

Checking DMI

Timestamp of Authoring: 2010/09/30 00:00:00 (matches SS)

DMI CRC = 9DFDFECB

DMI Media ID: CFD2E6184386829EC2E59087-0AEB2159 (matches game)

DMI looks valid

Checking PFI

PFI CRC = 05C6C409

PFI matches known data (4th - 7th Wave)

Video partition found

Video CRC = E2FA3A26 (V0 = E0363F4E, V1 = EAE76B94)

Video partition matches known data (6th Wave)

Basic Stealth check passed!

Starting Verification

Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed

Starting AutoFix

Failed to find a verified ini file for this Xex

AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1... SplitVid is valid

Press any key to exit . . .

Prosím o radu nejde my to spusti v Xku,a toto my to porad pise.uz nevím co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pardon,mam flash lt+ a doted sem mel DB 12625.jde o to ze my abx vzdy vypíse toto at je to cod:black ops,hot pursuit a fable 3 assasins brotherhood my sel v poho a vse v zelenem jen tyto hry my nejdou prosím nerozumím tomu

Nemáš opatchované AP25 - proto ti to nemůže jít spustit . Nemáš starý ABGX ? Nesmí tam být napsané AP25 replay sector is blank! , ale AP25 REPLAY SECTOR IS CURRENTLY VERIFIED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, určitě to tady už někde bylo, ale nemůžu to najít. Chtěl bych se zeptat jestli mi pudou hry jako Drit 3 a Crysis 2 na 12416 BETA s flashme LT bez +.

EDIT: pude mi s i bulletstorm a crysis 2?

EDIT2: rozjel jsem NFS Hot Pursuit

Tyto hry vyžadují DB 12625 - takže odpověď je : ne - nepůjdou . Máš na vybranou buď zůstat na DB s tím fíglem a možností hrát hry s AP25 , nebo aktualizovat DB na 12625 ale všech šest her s AP25 už nespustíš , nebo přeflashovat na LT + a půjde ti vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro:AP25 replay sector is blank! toto my tam vždy vyskočí,ale mám abx 360 v 1.05 píše my to nahoře když projíždím black ops abxkem.a v about my to zase píše 1.02.nevíš co s tím.zkoušel sem i abx znova nainstalovat a vysledek je porad stejny.jde my jen o hry co sou ap2.5.a mam to nastevene podle navodu na abx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu