Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejde hrát ONLINE


screamer007

Recommended Posts

Prosím o radu mám PS3 FAt 60gb a připojení přes wifi.Ale nemůžu hrát online hry.Na internet se dostanu v pohodě vše funguje ale jak chci něco hrát online tak mě to nepustí /akorát GTA4/funguje.Poraďte v čem by tak mohl být problém.Můj router je D-link Di524.Zkoušel jsem už ledacos ale pořád nic:cry::cry:

P.s error hláška je 800223b6...Google jsem zkoušel na tuto hlašku ale bezvýsledně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůj problém je podle všeho v nastavení routru a to že máš asi firewall kterej brání tomu připojení nebo máš zastaralej firmware na routru a tohle připojení nezná. Problěm vyřešíš přístupem do routru a přenastavením základních parametrů (přístup je vpsanej v uživatelský příručce (př 192.168.1.1) vložíš do prohlížeče základní ip adresu routru a dostaneš se do jeho nastavení. (přístupová adresa je u každýho modelu a značky jiná)

zkus manualně povolit v routru IP adresu PS3

V routru musíš manuálně nastavit PS3 IP adresu do seznamu DMZ

router /DMZ / IP adresa PS3 (Network Settings>Settings and Connection Status List)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu