Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

KINECT - Držák, stojan


karlospajdos1

Otázka

Zdravim, jsem hrdý majitel kinectu a chtěl bych se zeptat, kde se dá v ČR pořídit ten držák na tv, nebo takovej stativ před tv...V manuálu je napsáno že se to prodává samostatně, ale nikde jsem to na českém webu nenašel. Potřeboval bych spíš ten držák na tu tv nahoru. Kdo ví pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • 0
Zkusil bych napsat uživateli co vystavoval - http://aukro.cz/item1376672943_xbox_360_tv_drzak_pro_kinect.html .

:)

Tak on by ho prý mohl sehnat za 1900kč ale to mi přijde trochu drahý. A ten držák by se mi hodil, protože mám kinect položenej na xku ( i když tam píšou že by neměl být na xboxu :D ) a nevidím pak přes něj na tv na titulky a na dole běžící lišty. A snímalo by to i líp,, kůli pokoji. Tak že kdyby někdo našel tenhle stojan za levno na českým webu, byl bych vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu