Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

karlospajdos1

Members
 • Příspěvků

  203
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli karlospajdos1

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 6.9.1988

Informace

 • Město
  Hradec Králové

Herní účty

 • Gamertag
  karlospajdos

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. karlospajdos1

  KODI pro Xbox One

  Je to celkem dobrý, dostal jsem tam i české doplňky z repozitáře, ale třeba befun kde bylo vše už asi nefunguje. Rozjel jsem jen Prima Play a možná by šli i další věci kdybych měl účet na webshare (ten doplněk na streamy).
 2. karlospajdos1

  Ruský Store

  A co když si změníš lokalizaci na rusko? Pak by měl být ruskej market ne?
 3. karlospajdos1

  Jak si na x1 pouštět vlastní hudbu+filmy+serialy

  Dnes jsem zkoušel poslat z tabletu video jen přes net(síť) a vida, funguje to. Stačí aplikace v tabletu/mobilu a pošlete si do xka videa, obrázky i hudbu.
 4. karlospajdos1

  XOne casty update

  Já mám updaty taky skoro každej den,ale jsem v Prewiev programu no (v alpha kolonce), tak se koukni v aplikaci xbox insider na xku jeslti jseš tam přihlášenej.
 5. karlospajdos1

  Ako zapnut Dolby Atmos na Xone S

  Aby Ti to hrálo přes ten soundbar, musíš si to nastavit v týhle aplikaci, kterou stáhneš na xku přímo https://www.microsoft.com/cs-cz/store/p/dolby-access/9n0866fs04w8
 6. karlospajdos1

  Paypal a microsoft store

  Přesně tak. Měl jsem to samé, a až po přidání karty se mi podařilo přidat PayPal do Xboxu( Ještě to mají nějak, že se musí shodovat jméno na kartě a jméno v PayPalu). A nevíte proč když jsem platil něco ze store, tak mi to místo z PayPalu strhlo peníze z karty? Na PayPalu bylo dost peněz ale stejnak si je to vzalo z karty..
 7. karlospajdos1

  Xbox One S - bzučení a cvrkot

  Takhle mi to taky bzučí, ale nevidim v tom žádnou závadu.... Uvidím časem.
 8. karlospajdos1

  Xbox error (neznám důvod)

  Power Button Blinks Red
 9. karlospajdos1

  Kinect nejde jak by měl

  Jak Tě to vidí když dáš tohle nastavení? Kinect Tips Jseš tam celej? Kolik máš místa v místnosti? Kde máš umístěnenj kinect? Jak blízko od něj stojíš?
 10. karlospajdos1

  Soutěž o Speciální edici stereo headsetu pro Xbox One

  Nemám One, ale tričko by se hodilo Console-Forum tu jede všude!
 11. karlospajdos1

  Servis xbox 360 ovladačů ?

  Já si koupil http://aukro.cz/joystick-analog-pro-xbox-360-gamepad-ovladac-i5721266189.html a k tomu http://aukro.cz/joystick-analogovy-analog-xbox-360-gamepad-ovladac-i5434367113.html. Na přepájení nic extra není, stačí jen mikro pájka(dalo by se to asi i s obyčejnou pistolovou). A ovladač jak novej.
 12. Zdravím, mám problém na svém S4 Mini. I když nejsou připojená sluchátka, telefon si myslí že v něm jsou a neustále svítí ikona indikující připojená sluchátka. V tomto případě nehraje nic (Ani hudba z reproduktoru, ani neslyším volajícího). Zkoušel jsem pročistit konektor ale to nepomohlo. Dnes mi přišel nový konektor na sluchátka, vyměnil jsem ale problém přetrvává. Nevíte kde je chyba? Ošulil jsem to prozatím aplikací SoundAbout, kde to jde nastavit aby to hrálo normálně.. Firmware je originální a tovární nastavení také nepomohlo. Ještě podotýkám že když sluchátka připojím tak normálně hrají, ale po odpojení ikona nezmizí a telefon si pořád myslí že jsou zastrčena. Díky za tipy.
 13. karlospajdos1

  Jdou hrát hry stažené na HDD (GOLD FREE) pod jiným účtem?

  Mělo by to jít jelikož to stáhnul primárně na tom xboxu a tudíž jsou na něm licence.
 14. karlospajdos1

  Nováčkovský dotaz - půjčené hry

  Jj, na tom nezáleží. Jen na hraní online musíš mít zaplacený Xbox Live Gold členství, bez něj online nejde hrát. (cca 900kč rok)
 15. karlospajdos1

  Nováčkovský dotaz - půjčené hry

  Jo tak to Ti půjde bez problémů i na tvůj profil...
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu