Jump to content

xmod

Members
 • Content Count

  1298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

xmod last won the day on December 18 2020

xmod had the most liked content!

About xmod

 • Rank
  Sponzor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Prodávaj se normálně RB LB mikrospínače, takhle vypadaj
 2. xmod

  PlayStation5 - PS5

  Jinak na Ali už mají ty faceplates ve třech barvách - černá, modrá a červená normálně v prodeji, soudy, nesoudy.
 3. Rychle otestováno - aktualizován Emunand OFW na 11.0.0 i SX OS na 3.1.0 a nakonec ofiko na 11.0.0 přes standardní aktualizaci ze sítě a na Mariko switchi vše vypadá na první pohled funkčně.Takže rozhodně není problém instalovat.
 4. Prodám novou nerozbalenou Spider-Man Miles Morales na PS5 za 1200 Kč. CZ distribuce. Osobka Praha nebo zašlu přes Zásilkovnu.
 5. Na PS3 slim je pokud si dobře pomatuji i komponentní video výstup. Zkus to připojit přes něj k televizi a udelat reset video nastavení (podržet zapínání do druhého pípnutí)
 6. Na stránkách xecuteru v sekci downloads (3.0.5 beta)
 7. Klidně dej poslední SX OS 3.05 a k němu Emunand aktualizovat pomocí ChoiDujourNX na 10.2.0 ať máš vše v poslední verzi.
 8. Zkus jinej USB port na konzoli, nebo tam nedávej poslední software co existuje ze stránek Sony ale přesně tu verzi, co to chce. Všechny verze google darthsternie
 9. V nouzáku je to volba 7. Flashka musí být naformátovaná na FAT32 (ne exFat jak píšeš) na ní složka PS4 (velkejma) v ní složka UPDATE (velkejma) a v ní soubor s aktualizací PS4UPDATE.PUP (velkejma). Píšeš něco o HDD zkus to normálně z flashky, z externího HDD to jít nemusí. Ještě pozor na firmware, který tam dáváš. Musí to být recovery firmware, ne normální aktualizace. Normální mají okolo 400 MB, recovery k 1 GB.
 10. xmod

  PlayStation5 - PS5

  Můj preorder PS5 u CZC skončil až v roce 2021 (asi leden) takže kdybyste někdo měl lepší třeba prosincovej a rozmysleli si to,tak dejte echo
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy