Jump to content

xmod

Members
 • Content Count

  1275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Feedback

  100%

xmod last won the day on October 18 2018

xmod had the most liked content!

About xmod

 • Rank
  Sponzor

Informace

 • Home
  Praha
 • Hobby
  Opravy Xbox

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nabízím opravy konzolí Nintendo Switch a příslušenství - joycony, docky Opravuji všechny nejčastější závady jako: Nejde vůbec spustit Nefunční nabíjení Poškozený USB-C port Výměny displejů a baterií Opravy nefunkčních tlačítek Nefunkční docking (funguje jen v handheld modu) Vyčištění, přehřívání, výměna chlazení a pasty Nefunkční čtečka karet Výměny zničených joycon railů Nefunkční joycony (výměny tlačítek, analogů) Spoustu dalšího co mě teď nenapadá... Diagnostika zdarma ! Ceny : smluvní podle rozsahu závady si vždy odsouhlasíme po fázi diagnostiky Doručení : Zásilkovna, pošta, osobně na Praze-východ
 2. Prodám origoš Nintendo Switch pouzdro. Stav skvělý viz foto. Je tenké a má jednoduchou přihrádku na karty. Osobka možná na Praze-východ nebo poštou Cena 199 + případná pošta
 3. Prodám originální žluté joycony na Nintendo Switch. Jsou plně funkční a ve zcela perfektním stavu (jako nové viz foto.) Osobní předání možné na Praze-východ nebo poštou Cena 900 Kč + případná pošta
 4. jestli se ti to chce posílat, tak ti to opravím...
 5. Jestli je v záruce - reklamovat.Zdroj je uvnitř konzole ten snadno nevyměníš. Zkus jiný kabel ale spíš bych to viděl na problém s chlazením - nutno vyčistit.
 6. MK11 potřebuje ke spuštění OFW 7.x a novější
 7. Jeslti to budeš chtít prodat na díly, beru.
 8. Zkoušel jsem se na to zameřit a nic mi v konzoli nepíská takže buď to plošný problém není (na internetu si vždy stežují pouze nespokojení lidé) a nebo sem měl kliku na kus.
 9. Mám 7216 z RDR2 bundlu a je super.Konečně můžu mít PRočko, protože kvůli tomu kraválu předtím jsem 71xx Pro prodal a měl jsem doteď slima.Ono je to v decibelech možná malý rozdíl (i když i malý rozdíl v DB je dost slyšitelný protože to je logaritmická veličina), ale hlavně to nedělá takový ty věci jako že v menu a ve hře se to přepíná na různou rychlost větráku (Horizon, Spiderman, ...)atd. Já jsem moc spokojený, škoda, že to neudělali daleko dřív a nebo neudělají slušné chlazení jako má XOneX, ten je po stránce chlazení a hlučnosti o parník dál při vyšším výkonu.
 10. 1. Ano, zůstává.Resetem do defaultu to pak samozřejmě mizí. 2. Algoritmus banování na PSN pochopitelně není veřejně známý.Co jasné je, že někteří lidé, kteří tento způsob použili, ban dostali později až se připojili na PSN (a samozřejmě provedli nejdřív bod 1,aby se vůbec připojit mohli).Takže to je potřeba chápat tak, že čím více se s JB připojuješ na internet, tím zvyšuješ riziko flagu (označení konzole) a pozdějšího banu po připojení na PSN (na základě předtím uloženého flagu v konzoli).
 11. Jde používat i offline verze bez čipu tj, že jednou se připojíš na net, odkud JB stáhneš a nacachuješ do prohlížeče jak píše kolega.Má to jedinou (podle mě dost zásadní) nevýhodu, že abys ho poprvé stáhnul, tak se na internet připojit musíš, čímž vystavuješ konzoli riziku pozdějšího banu.To s čipem nemusíš, tam si připojen jen k lokální Wifi toho čipu, na internet se nepřipojíš nikdy.Jinak z hlediska funkčnosti je to pak stejný.Blocker je k ničemu, stačí vypnout aktualizace v menu konzole. Exploit bez čipu není z flashky, ale připojením na internet stránku, kde je je vystaven. Jde to udělat tak, že se na ní připojíš jen jednou a pak se ti stránka už nacachuje pro pozdější použití a znovu se připojovat nemusíš. Tohle všechno ale znamená zvýšené riziko banu (google offline exploit), protože se připojuješ volně na internet (to u čipu není, tam jsi vždy zcela odpojen a ban nehrozí.) Ohledně BIN googluj třeba "c0d3m4st4" ten mám odzkoušenej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy