Jump to content

xmod

Members
 • Content Count

  1306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

xmod last won the day on December 18 2020

xmod had the most liked content!

About xmod

 • Rank
  Sponzor

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pokud bys to chtěl poslat, opravím
 2. Pravda, to jen odhaduji z těch symptomů co mu to dělá. Takhle se to přesně chová na Mariku (s SX Core). Ale informace žádné nepodal, tak těžko radit..
 3. SX OS 3.1.0 podporuje maximálně 11.0.0 vyšší ne ale ani není potřeba. Pokud něco chce novější, existuje to v patched verzi pro 11.0.0 takže dál upgradovat nemá význam, chodí vše.
 4. On se ptal na čip, ne na SX OS. Bez čipu se neobejdeš ani na Atmosphere a jiný než od TX neexistuje.
 5. Přes Atmoshpere downgradovat zpátky na 11.0.0 daybreakem a Choi na Mariku už nikdy nepoužívat (SX OS menu předpokládám spustit jde)
 6. Pár kvízových otázek (v závorce očekávané odpovědi) V jaké verzi si měl sysnand před updatem (11.0.1 ?) V jaké verzi si měl emunand před updatem (pokud používáš jinou nand na CFW)? (11.0.0 ?) Jakou verzi SX OS máš instalovanou ? (3.1.0?) Na jakou verzi si aktualizoval pomocí ChoiDujourNX a jakou nand si updatoval (sysnand, emunand ?) (Emunand na 11.0.1 ?) Jde ti při startu spustit SX OS menu klasicky pomocí držení volume plus a zapnutí (Ano?) ?
 7. Prodávaj se normálně RB LB mikrospínače, takhle vypadaj
 8. xmod

  PlayStation5 - PS5

  Jinak na Ali už mají ty faceplates ve třech barvách - černá, modrá a červená normálně v prodeji, soudy, nesoudy.
 9. Rychle otestováno - aktualizován Emunand OFW na 11.0.0 i SX OS na 3.1.0 a nakonec ofiko na 11.0.0 přes standardní aktualizaci ze sítě a na Mariko switchi vše vypadá na první pohled funkčně.Takže rozhodně není problém instalovat.
 10. Prodám novou nerozbalenou Spider-Man Miles Morales na PS5 za 1200 Kč. CZ distribuce. Osobka Praha nebo zašlu přes Zásilkovnu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy