Jump to content

xmod

Members
 • Content Count

  1270
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Feedback

  100%

Everything posted by xmod

 1. Jestli je v záruce - reklamovat.Zdroj je uvnitř konzole ten snadno nevyměníš. Zkus jiný kabel ale spíš bych to viděl na problém s chlazením - nutno vyčistit.
 2. MK11 potřebuje ke spuštění OFW 7.x a novější
 3. Jeslti to budeš chtít prodat na díly, beru.
 4. Zkoušel jsem se na to zameřit a nic mi v konzoli nepíská takže buď to plošný problém není (na internetu si vždy stežují pouze nespokojení lidé) a nebo sem měl kliku na kus.
 5. Mám 7216 z RDR2 bundlu a je super.Konečně můžu mít PRočko, protože kvůli tomu kraválu předtím jsem 71xx Pro prodal a měl jsem doteď slima.Ono je to v decibelech možná malý rozdíl (i když i malý rozdíl v DB je dost slyšitelný protože to je logaritmická veličina), ale hlavně to nedělá takový ty věci jako že v menu a ve hře se to přepíná na různou rychlost větráku (Horizon, Spiderman, ...)atd. Já jsem moc spokojený, škoda, že to neudělali daleko dřív a nebo neudělají slušné chlazení jako má XOneX, ten je po stránce chlazení a hlučnosti o parník dál při vyšším výkonu.
 6. 1. Ano, zůstává.Resetem do defaultu to pak samozřejmě mizí. 2. Algoritmus banování na PSN pochopitelně není veřejně známý.Co jasné je, že někteří lidé, kteří tento způsob použili, ban dostali později až se připojili na PSN (a samozřejmě provedli nejdřív bod 1,aby se vůbec připojit mohli).Takže to je potřeba chápat tak, že čím více se s JB připojuješ na internet, tím zvyšuješ riziko flagu (označení konzole) a pozdějšího banu po připojení na PSN (na základě předtím uloženého flagu v konzoli).
 7. Jde používat i offline verze bez čipu tj, že jednou se připojíš na net, odkud JB stáhneš a nacachuješ do prohlížeče jak píše kolega.Má to jedinou (podle mě dost zásadní) nevýhodu, že abys ho poprvé stáhnul, tak se na internet připojit musíš, čímž vystavuješ konzoli riziku pozdějšího banu.To s čipem nemusíš, tam si připojen jen k lokální Wifi toho čipu, na internet se nepřipojíš nikdy.Jinak z hlediska funkčnosti je to pak stejný.Blocker je k ničemu, stačí vypnout aktualizace v menu konzole. Exploit bez čipu není z flashky, ale připojením na internet stránku, kde je je vystaven. Jde to udělat tak, že se na ní připojíš jen jednou a pak se ti stránka už nacachuje pro pozdější použití a znovu se připojovat nemusíš. Tohle všechno ale znamená zvýšené riziko banu (google offline exploit), protože se připojuješ volně na internet (to u čipu není, tam jsi vždy zcela odpojen a ban nehrozí.) Ohledně BIN googluj třeba "c0d3m4st4" ten mám odzkoušenej.
 8. 1. Aktualizuj pomocí OFW (ne CFW) na oficiální firmware 5.05 z USB flashky. Pak vypni automatické aktualizace, dál již aktualizovat nesmíš, jinak o možnost JB přijdeš 2-4. To je podle vkusu každého soudruha,ty exploity se liší spíš dalšími možnostmi typu cheaty atd, ten základ je stejný (Mira+Hen). Potřebuješ příslušný BIN soubor, který flashneš do toho ESP8266 chipu.Jeden co funguje už tady někdo linkoval. Dá se to flahsnout ve Winech - potřebuješ čip, flash utilitku, BIN soubor a micro USB kabel. 5. Stačí to píchnout kamkoliv do USB portu poblíž PS4 potřebuje to jen napájení.Vysílá to Wifi signál na která se PS4 připojuje (v PS4 pak nastavíš připojení na Wifi k tomuto čipu čímž máš i zajištěno, že na internet se to nikdy nedostane) a nemá to logicky moc silnou anténu.Takže klidně do USB televize, nebo routeru, pokud je někde blízko konzole. P.S : Jeslti se s tím nechceš zabývat,mám pár už připravených.
 9. Prodám Spidermana na PS4 - CZ titulky, stav nové hry Cena 750 Kč včetně případné pošty v ceně.
 10. xmod

  Domácí síť

  No ta typologie sítě by chtěla jinak. Na přívod nejdřív router s firewallem (a Wifi) a pak až switch pokud nedostačuje počet portů, který máš na routeru.Vnitřní komunikace v rámci sítě pak pojede primárně přes switch.Ten ale dávej jen pokud ti nestačí porty na routeru na všechno co máš zapojené, nebo to potřebuješ například do přízemí a pak do dalšího patra.Synology NAS má licenci na několik IP kamer v základu, ten DVD rekorder pak už není potřeba ta NASka samotná umí IP kamery nahrávat. - Ideální podle mě je - pořadí z venku - Wan přívod z Internetu napojit do Wifi routeru - Z něj napojit po drátech všechna zařízení. Pokud počet portů nestačí (bývá max cca 8) tak připojit na LAN port routeru drátem switch s dalšími porty (pak máš třeba 14 dohromady na dvou různých místech podle toho jaká je fyzická vzálenost mezi routerem a switchem). Switch pak ideálně pořídit s napájenými porty (PoE které ti usnadní instalaci IP kamer, protože k nim nebudeš muset tahat napájení a budou mít data i napájení po tom ethernetovém kabelu. Kvůli rychlostem na vnitřní síti se už dneska dá uvažovat o 10 Gb switchi i Nasce (já to tak třeba mám) protože to děláš na hodně let dopředu.Ale jako základ postačí i Gigabit.
 11. Čip odpojit z USB a pro sichr konzoli vrátit do továrního nastavení.
 12. Už sem tady o ní psal. Okolo téhle ceny mohu doporučit Sony KD-55XE8596 aktuálně za 22k a 100 Hz VA panel má. Je super, i HDR slušné.
 13. Jig i dongle je potřeba jenom při startu, jak naběhne, možno vyndat a vrátit zpátky joycon. Pokud používáš zapnutou volbu AutoCRM tak tam ten JIG už nemusíš při dalším startu dávat vůbec, jenom dongle.
 14. Bohužel je, podražili. Mě to samý od nich stálo 51,45 tj více než o 400 levněji. Poptávka je velká, šponují ceny.
 15. Já tu Kingston G4 mám. Rychlost kopírování na kartu 256 GB Samsung Evo je 70-75 MB/s na USB3 portu.Pro Switch naprosto optimální.
 16. Z https://www.shop01media.com jsem SX Pro bral já, opravdu posílají z Polska. Poté, co to naskladnili to bylo u mě cca za 5 pracovních dní.
 17. Venku je verze SX OS 1.4 - krom jiných drobností je největší přínos snadná instalace NSP (eSHop) přímo z menu a dále přímé spouštění homebrew aplikací
 18. K tomu, aby se ti update nenainstaloval například z placky nějaké novější hry.
 19. PSN požívat nelze, na připojení potřebuješ poslední systémový software a ten nemáš.Kom toho by stejně následoval ban.
 20. Jestli už máš stažený jailbreak buď nacachovaný lokálně nebo ideálně dostupný přes 8266 čip, tak se odpojíš od internetu a je to.Už se nemusíš nikdy připojovat takže update blocker nepotřebuješ, seš odpojený komplet.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy