Jump to content

duspica

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  0%

About duspica

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rád bych instaloval přes Tinfoil ale verze co je tady mi nejde nainstalovat taky, vůbec nechápu. Máš nějakou novou verzi co bych mohl zkusit?
 2. čusa setkal se někdo v poslední době s tím, že některé hry v nsp. nejdou nainstalovat a nebo jen nějak na půl a pak to nejde pustit ani smazat? Nejde mi to třeba u : Vandals, American Fungitive, SteamWorld. Mám SXOS 2.7.1. je jedno jestli instaluji z galerie nebo z SX Instaler. Možná jen někde dělám chybu. Díky za radu a přikládám i foto.
 3. Jaká je poslední verze? Pokud chci v sx os nainstalovat tinfoil hodí mi to hlášku o restartu konzole. Setkal se s tím někdo?
 4. Dá sem někdo návod jak tedy dostat češtinu do Dark Souls?
 5. Tak už ok vytvořil jsem složky ve win a ne v macOS a již vše bylo vidět normálně. Nechápu , ale pomohlo to. Nainstalovaná verze 6.2.0 a šlape na 100%.
 6. Když vytvořím služku Firmware tak ChoiDujourNX jí vidi jako soubor a ne složku kterou mohu vybrat a potvrdit. Nějaká rada jak to zpravit?
 7. Bylo by tedy dobré asi pro všechny udělat nejaky navod pro Hbmenu a tinfoil.
 8. Ty si to dělal podle toho video návodu a používáč normálně x-cuter? Přijde mi to zbytečně složité pokud má x-cuter podporu pro fw 6.2.
 9. Stačí tedy Switch pripojit na wifi a pokud me vyzve na update tak potvrdit? Viz obrázek ? Díky
 10. Po spusteni me rovnou vyzve na update. Viz foto...
 11. Nejde mi hra : Odium to the Core vysla dneska. Je to tím že mam v konzoli furt 5.1.0. ? Muzu ofiko updatovat na 6.2.0. a vše pojede s SXOS normálně jako doposud?
 12. Kdyz mam hru v XCI a update v NSP, tak to pujde updatovat nebo musí být i hra v NSP?
 13. Když nainstaluju update 1.9 poznám nějak v konzoli, že instalace probehla v pořádku a mám opravdu nainstalovanou nejnovější verzi?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy