Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Luke25

Members
 • Příspěvků

  211
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  5
 • Feedback

  95%

Luke25 naposledy vyhrál(a) dne Září 12

Luke25 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli Luke25

 • Hodnost
  Member
 • Datum narození 3.8.1995

Návštěvy profilu

2 130 zobrazení profilu
 1. Zdravim. Šel by prosím vás odstranit ban z konzole Wii u? Děkuji za odpověď

 2. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Přidáno info o verzi 2.0.
 3. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Budu se snažit snad během zítřka zde dát popis novinek ve verzi 2.0...
 4. Super, to mi nějak uniklo, díky za info. UP: Tak co, jaký máte názor na Direct? Já jsem spokojený a řadím ho mezi ty lepší (ještě když to porovnám s E3). Za mě super hry: Yoshi's Crafted World, New Super Mario Bros U: Deluxe, Super Mario Party a Luigi's Mansion 3. Ještě pak možná i Animal Crossing a Pokémoni.
 5. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  INFO: Možná už to víte, ale aktualizace 6.0.0 je plánovaná na 19. září, tedy příští týden ve středu. To jen tak pro informaci.
 6. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  mephis: Jo, plus mínus. Ale nabíjení se provede jednoduše, když se zapne konzole, tak se tam dongle ještě nechá asi na 10-20 sekund a je zase dobitý. Pokud by byl vybitý a konzole nebyla zapnutá, je zde ještě možnost ho dobít přes micro USB, např. při zapojení do PC nebo USB nabíječky, taky na asi 10 sekund. UPDATE FAQ: Do FAQ na úvodní stránce byly přidány dva nové body: Jak dlouho vydrží "dongle" zařízení nabité? Jakou kapacitu má baterie? Konzole nejde zapnout. Mám připojené "dongle" zařízení (popř. Windows nebo Android), ale stále vidím pouze černou obrazovku, co mám dělat?
 7. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  SX Gear je venku, info v původním příspěvku...
 8. No jo... škoda, těšil jsem se... ale je to pochopitelné. Tak snad příští týden.
 9. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Vydána nová verze 1.9. Stáhnout si ji můžete z úvodního příspěvku, a tam i najdete přehled změň v této verzi.
 10. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Přidán návod na zálohování herních pozic na SD kartu.
 11. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  INFO: Tým Xecuter neztrácel čas a přichází ihned s novější verzí 1.8. Přehled změn hledejte v prvním příspěvku. PS: Každopádně máme informace, že tohle je poslední aktualizace verze 1. Nyní nás už čeká (neznámo kdy) verze 2, která bude velká a máme se prý na co těšit. Tak jsem zvědavý s čím přijdou, minimálně tipuji podporu HDD při dokované konzoli.
 12. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  INFO: K dispozici je ke stažení nová verze 1.7. Jedná sice o malou aktualizaci, ale i tak myslím velmi podstatnou.
 13. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Někdy to přijde určitě, buď v blízké době, nebo později, to je jasné. Zásadní pro nás není to, abychom si dávali pozor na případnou nechtěnou aktualizaci. To si umíme pohlídat, nehledě na to, že ten kdo má BAN, se mu aktualizace ani nenabídne (nebo možná jo, ale nepůjde stáhnout). Problém bude právě v tom, že nové hry, které vyjdou, budou potřebovat právě onen nový firmware, jinak nepůjde spustit. Jedno řešení bych viděl a uvidíme, zda tým Xecuter nebo někdo jiný přijde s možností tzv. "spoofu", tedy toho, aby se konzole tvářila jako že má nainstalovaný aktuální firmware. Uvidíme, úplně si nejsem jistý, jestli je to vůbec v tomto případě možné. PS: Co se týče samotné aktualizace, zaujala mě informace o dvou webových aplikacích, o čemž se už hodně dlouho na internetu diskutuje. Že by prohlížeč, YouTube nebo Netflix? To by mě osobně celkem zajímalo. PS.2: Myslím, že aktualizace by mohla vyjít souběžně se spuštěním služby Nintendo Online, což je plánované na druhou polovinu září. Nebo klidně i dříve, právě pro tuto službu - viz "paid online will be implemented", což by mohlo mít souvislost.
 14. Luke25

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  very_hard: Máš ještě ten původní BAN, který jsem měl i já do včera. Taky mi šlo v pohodě stahovat. Ale teď Nintendo spustilo novou vlnu, kdy BAN rozšířili na kompletně všechny jejich servery a už nemůžu stahovat ani z FreeShopu a ani oficiální aktualizace her. Dokonce (nevím, jestli to má spojitost) mi včera zničeho nic zmizly z konzole všechna data her, tzn. updaty a DLCčka. Najednou mi nešla spustit žádná hra a musel jsem vše znova instalovat přes NSP. Ale savy zůstaly, takže jinak OK.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu