Jump to content

j.aa

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Feedback

  100%

j.aa last won the day on December 22 2018

j.aa had the most liked content!

About j.aa

 • Rank
  Member

Informace

 • Home
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj. Také se mi to už stalo. Pomohlo nabít dongle. Normálně nabíječkou na mobil. Stačí jedna minuta (dvě :-D) ) Pak dát do konzole a normálně zapnout a vše jede.
 2. Ahoj. Chtěla jsem se zeptat zda jde obejít, když se hra chce přihlásit na Nintedo účet? Mám hru: Starlink: Battle for Atlas je to NSP , hra se nainstaluje, ale pak při zapnutí chce přihlásit, nebo vytvořit účet.... Díky za radu.
 3. Díky za info. Připojovat nebudu. To se nedá nic dělat.
 4. To je pro syna a neznám ji. To znamená, že nejde aby hrál sám? Těší se na Pokémony a to bude mít asi také smůlu.
 5. Nechci hrát online, stačilo by ji jen spustit.
 6. Ahoj. Narazila jsem na problém se hrou. Syn chce hrát Fortnite. Instalace proběhne a jak chci pustit hru, tak se chce přihlásit k Nintendo účtu. Ten nemám - nejsem připojena na net. Jde to nějak udělat? Díka za pomoc.
 7. Super. Díky moc. Povedlo se. Návod by chtěl dát někam na začátek ... Takto to vypadá jednoduše, ale bez návodu by jsem to nezvládla. Ještě se chci zeptat: Mám hry na HDD, vše je ok. Jen je musím mít přímo na HDD (nemohu je dát do žádné složky. Psalo se tu, že se musí dát do stejné struktury jako je na SD kartě, ale to pak nic nenašlo. Nebo jsem něco dělala špatně. A pak ještě otázka k CHEATS . Jak se používá? Funguje to? Díky za pomoc.
 8. Díky za info. Tak jsem se tu hodinu snažila přijít na to jak na aplikaci Tinfoil. A sama to nedokáži. Prosím není někde návod v češtině? Nebo nenajde se někdo kdo poradí? Díky
 9. Ahoj. Prosím o radu. Jak mám aktualizovat hru? Mám Lego DC Super Villains [EU] je XCI - velikost 15 597 568 kb a další soubor LEGO DC Super-Villains [UPD] je NSP velikost 390 885 kb. Když hru zapnu, tak okamžitě chce aktualizaci a dál se nedostanu. Wifi mám vypnuté a jsem v módu letadlo. Našla jsem, že hra chce aktualizovat systém. Mám teď 5.1.0 . Mohu aktualizovat? Je to bezpečné? Od začátku mám režim letadlo a nikdy jsem se nepřipojila na net. Raději nebudu mít (zatím)jednu hru, než problémy ... Díky za pomoc.
 10. Ahoj. Mám problém se zapnutím. Switch nereaguje. Posledních asi 14 dní byl v dokovací stanici. Dnes jsem ho vyndala a display se rozsvítil. Vypnula jsem ho a nahrála novou hru Mário... Ale už nejde zapnout. Nereaguje na žádný stisk... Stále je černá obrazovka. Jediné co jsem zjistila, že pokud ho připojím k PC, tak slyším tón jakoby při zapnutí a také při vypnutí. Prosím o radu. Díky Tak se problém vyřešil sám? Nechápu to. Nechala jsem Switch asi 45 min na nabíječce (doufala jsem, že je vybitá baterie)pak jsem teprve psala dotaz. Teď po dalších 15 minutách jsem se pokusila znovu zapnout a normálně naběhl. Baterie má 100%, ale 14 dní byl Switch v dokovací stanici tak musí mít 100% Jsem ráda, že to tak je, ale nechápu to. Ahoj.
 11. Ahoj. Já objednala PRO zde: http://www.spielite.com/ Vše ok. Sledovala jsem online od vyskladnění až po doručení na poštu Praha 120. doručení proběhlo za 15 dní po objednání. Kód samostatně nedorazil, protože je integrován v DONGLE.
 12. Ahoj. Tak jsem objednala SX PRO a zaplatila PayPal Díky návodu vše proběhlo ok. Jen se chci zeptat na to odeslání ID transakce: Rakouský obchod, SX Pro - 1280 Kč SX OS - 500 Kč, možnost platit kartou (pouze VISA) nebo přes PayPal - u této varianty je potřeba čekat na email s údaji o jejich PayPal účtu a následně po zaplacení odeslat ID transakce. Zdlouhavější, ale bezpečné a bez problémů. Pošta zdarma. Kam poslat ID transakce? Když jsem to odeslala v účtu co jsem přihlášená v obchodě, tak tam mou odpověď vidím, ale po chvilce přišel email: Mail Delivery System <Mailer-Daemon@server35.hostwhitelabel.com> Díky za odpověď
 13. Chtěla jsem upravit konzoli Wii U na hraní stažených her z HDD Hledala jsem pomoc na různých místech, ptala se na různých diskusních fórech. Po počátečních obavách jsem poslala konzoli WII U na druhý konec republiky člověku, se kterým jsem si předtím jen pospala pár mailů. Po 6 dnech se mi vrátila konzole s nahranými hrami, všechno v perfektním stavu. Mohu tedy jen doporučit. Velmi seriózní a rychlé jednání.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy