Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

999: 9 Hours, 9 Persons, 9 Doors


Robot2037

Recommended Posts

no nebavi :) ale hra je to skvela a nikdo ji kvuli mnozstvi textu nehraje, vzdyt my dva jsme tady jedini co to doslova zrali :) ted jeste zkousi trany. tahle hra potrebuje cestinu jako zadna jina, ale je toho opravdu moc :( mam intro, plus cast prvniho puzzlu s tou zatopenou mistnosti.

docela me pobavila tranyho hlaska, ze uz mel pytle pod ocima. to je presne receno jak jsem to hral ja, vzdycky vecer pred spanim. bud to bylo zrovna napinave a nebo uz uz jsem si myslel ze je konec a nemohl jsem to vypnout...bohuzel to bylo tak dlouhe, ja byl unaveny a hral jsem dlouho do noci, ze jsem mel skutecne pytle pod ocima :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hehe, ja to taky dohral az nekdy k ranu. :lol: Jsem furt cekal, ze to skonci, a zaroven jsem hltal co bude dal. :cheesygrin:

Ale fakt zkus Ever17, kdybys mel cas, neni to tak napinave jako 999, ale je to fakt nenarocne (jak je to na PC), zajimave a ending byl fenomenalni.

cjakub: Zkus to a uvidis. ;) Je to hodne chytlave uz od zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hergot, parádní práce! Máš dobrej styl překladu (kdybych si k tomu sedl já, vznikly by kdovíjaké polotvary). Jinak nečekám že by to někdo dokončil, krom toho si to spíš radši přečtu v originále (ne, nemyslím japonštinu), já s tou angličtinou neměl problémy (už konečně vím, co je to "to nod" nebo "dunno" :D). Teď mi DSko vzala holčina, taky si chce Devítky zkusit :).

Jinak ta problematika s pytlemi pod očima: Kupodivu je to první adventura, kterou jsem dohrál ráno (na úkor spánku). Jinak většinou trávím ráno s tahovkama jako Advanced Wars atd. Kdo zná Civilization, ví, co to znamená "ještě jeden tah a jdu spát".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, holčina dala 5 ending a vyklopila co věděla :) teď si tak hraju a zasekl jsem se u nechutného puzzlu, na návody jsem se nedíval páč se nechci připravit o překvapení, kdybych okem o ně zavadil :D

Dostal jsem se s Seven, Clover, Snakem do místosti zvané Study, a narazil jsem na jakési sudoku...s tím, že když kliknu na libovolné políčko, změní se společně s přilehlými políčky :D no nevím jak to vysvětlit, kreslil jsem si na papír jak by to mlo matematicky vyjít (abych zjistil, že nevím jak k tomu docílit), mojí drahé polovičce skoro pukla hlava při přemýšlení...Máte někdo nějakou pomůcku nebo přímo postup která políčka v zmáčknout v jakém pořadí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane bože, já jsem udělal double ending :D dostal jsem 2 endingy zároveň :D (první a druhej). Ke konci mi přišlo že toho textu bylo až příliš, při čtení jsem pomalu nevnímal smysl věty a četl jen písmena (takže mi zřejmě uteklo nějaké to info) + ty puzzlíky ke konci byly opravdu otřesné, hlavně ty 2 poslední sudoku (holt jsem do toho nespadl). Konec mi přijde i celkem ujetý a překroucený, radši se teda zeptám jestli jsem to správně pochopil.

1) Takže Jumpy je vlastně budoucí Zero? Tak nějak mám problém v jaké časové rovině se to vůbec odehrává :D

2) Jak je to s tou Akane? Jasně, pochytil jsem že údajně zhořela, ale proč v tom případě byla "živá" a pak zase zmizela? Tohle mi do hlavy nejde.

3) Proč proboha narvali na konec tu Alice stopující auto? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, klasicky do spoileru... ;)

Skoda, ze jsi predtim nedohral hru jeste jednou, a to na sesty ending... Vysvetlilo by to jeste par dalsich veci, hlavne, kde se tam tehdy v minulosti vzal Seven. Mne teda bylo jasny, ze uz jsi na ceste k true endingu, ale nechtel jsem ti to rikat. ;) Doporucuju procist si nase diskuze tady na foru, mohlo by ti to vysvetlit dost veci.

1) Ne, Zero je Akane. Co a jak je na dlouho, procti moje predchozi spoilery. Junpei byl potreba, aby Akane mohla prezit v minulosti. Jinak odehrava se to normalne v "soucasnosti" s tim, ze jakmile se Junpei konecne dostal do pece, mohl se zpetne napojit na Akane v minulosti. Opet, viz spoilery.

2) Jak zmizela v te peci, to pry proste jednoduse odesla. Jen to v te hre vubec nezminili a vypadalo to, jako kdyby zmizela. Trochu to nedomysleli. Ale jinak shorela by v pripade, ze by ji Junpei (viz 1) ) v minulosti nezachranil. V tom pripade by vlastne ani to, co hrajes, nemohlo nastat. Vsechny ty endingy jsou jeji vize ruznych moznych budoucnosti, ktere vidi jako mala v te peci. Vybrala si pak budoucnost "true ending", aby mohla prezit.

3) Asi proste jentak... To nikdo nevi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak pokud predtim mel ending 4 a jeho slecna mu rekla vse (snad vse), co bylo v endingu 5, tak v podstate mu chybela uz jenom ta sestka... Sice je tam docela podstatny ten rozhovor se Sevenem, ale i bez nej se to da. Ending 3 je celkem k nicemu (na ten jsem se podival jenom na YouTubu) a dvojka je jednicka bez konce.

To je samy rozklikavaci spoiler tady. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, projel jsem všechny vaše spoilery (některé byly až tak složité, že jste mi leckdy připomínali Sheldona) a dalo by se říct že jsem uspokojen (ehm). Aspoň vím, že nejsem jedinej koho ta "mumie" trápila :D. No, teď se asi podívám do návodu a zkusím dosáhnout 6. endingu, mám tu jaksi málo mrtvých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, pověděla mi i průběh a svůj výklad teorie o mumiích a že jí v Egyptě rozpustil kompletní obsah ledničky, tak proč by se neměla rozpustit i mumie (někdy je lepší neposlouchat). Jinak když se zpětně dívám, moc osob to nedohrálo :D musím přiznat že ke konci šlo o nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jich jsou naopak stovky, problem vsak je, ze narozdil od 999, ktere proste melo stesti, se drtiva vetsina nikdy nedostane mimo japonsky trh. Nastesti jsou vsak skupiny, ktere tyto hry prekladaji, i kdyz to obvykle trva nekolik let od data vydani. Ja zatim dohral jen Ever 17 (od scenaristy 999), coz bylo trochu roztahane, ale zato opravdu s fenomenalnim koncem, a ted hraju Tsukihime... Coz je teda starsiho data a zatim me to nechyta az tolik, nicmene porad je to zajimave. A cekam, az vyjde preklad posledni epizody Umineko no Naku Koro Ni, to by melo byt skvele. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem to taky dohrál ke dvěma blbejm koncům (buďto nožem, nebo sekerou, jak praví klasik). Ukecaný je to teda ukrutně, ale některý dialogy docela pobavily (s June u výtahu (to je takový hodně japonsky pubertální :), s Acem v kormidelně a u telegrafu jsou taky vděčný :)). Chvíli něčeho jinýho a pak se zkusim dobrat k nějakýmu dobrýmu :)

Jinak rozeběhli jste někdo VNDS? To má být cosi, co je schopný pustit některý Visual Novels z PC na DS. Já to trochu zkoušel, ale málo, tak jsem to neroztlačil a nakonec smazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Nemá někdo ponětí kde tuhle hru pořídit? (vím, že se to tady moc nenosí, ale mluvím o originálce - snad na tomhle fóru bude někdo, kdo víc co to je :-D)

Na Vitu bude vycházet Zero Escape a je hodně dobře hodnocenej. Tak bych před tím rád zahrál i první díl.

Ale co jsem zatím koukal, tka vůbec nemůžu najít EU obchod, kde by to měli skladem. Pouze amazon.co.uk to uvádí, ale při objednání do hodí chybu "nelze poslat do vaší lokace". Už jsem ze zoufalství koukal i na e-bay, ale i tam je jen prá kousků téhle hry a to pouze v US.

Pokud by tu někdo měl tip, kde to sehnat, budu rád.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.play.com/Games/DS/4-/20067466/625884321/999/ListingDetails.html?searchstring=999&searchsource=0&searchtype=allproducts&urlrefer=search

Tady něco je, ale stojí to skoro dvakrát tolik, než by mělo. Nicméně free shipping to Europe...

Jinak docela bída. Holt menšinovej (mrtvej) systém, menšinovej žánr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu