Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Československý torrent tracker měli byste zájem?


xxterorxx

Recommended Posts

Jednalo by jse o privátní torrent tracker pro console-forum.Každý v tomhle tématu by zažádal o pozvanku.Po schválení by jsme odeslalý pozvánku.

Výhody:

  • Žádne čekání.
  • Žádne premium.
  • Žádne limity.

Nevýhody:

  • Rychlost stahování torrentu podle seedovaní uživatelu.

Doufam že jsem vam moje nebídka líbí zanechte svuj ohlas v tematu jestly jste pro nebo proti.

S pozdravem xxterorxx

Za gramatické chyby jse omlouvám psal jsem to poněkud na rychlo. :roll:

EDIT:

Takhle jsme navrhovaly Desing webu.Protože mají zajem i o PSP tak desing by nebyl zaměřen jen na xbox360.

UŽIVATELU PRO: 6

UŽIVATELU PROTI: 1

Zatím nainstované mody:

1.Thanks Button (Poděkování za torrent).

2.Při registraci získate 2Gb k uploadu.

3.User Block Stat (upload,download,ratio).

4.Podpis ve foru.

5.TinyURL image upload

Přidaná !čeština!

Hledáme:

---------------

Uploadery -Piste PM jako predmet davejte UPLOADER

Moderatory -Piste PM jako predmet davejte MODERATOR

---------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekni mi jeden rozumnej důvod proč by se to mělo zevést?

Žádne čekání.

Žádne premium.

Žádne limity.

pokud se nepletu tak to samý nabízí i free filehosting dataport.cz který je poslední dobou hodně oblíbený, nemluvě o další serverech na který sice si musíš zaplatit premium ale zase je to několikanásobně levnější než origo a za tu cenu to rozhodně stojí (rači si zaplatím za pár korun premium než přemlouvat lidi aby naseedovali torrent). Když už jsme u těch nevýhod tak když si bude někdo chtít z torrentu stáhnout starší hru tak je v podstatě skoro nulová šance že najde funkční torrent. Nemluvě o ilegálnosti torrentu. Co se mě týče tak já jsem jednoznačně proti, už z principu. Proč přecházet na něco horšího a méně spolehlivého když teď se máme (aspoň já) relativně dobře? A mimo to, proč zavádět další tracker když už jich je dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ale na free daataport skoro nikdo neuploaduje. A proč asi. Protože by si uploadeři nemohli sockovat rátio pro sebe. Minimálně 90% jich to co nasbírá prodá za reálné peníze. Z tohoto důvodu by jsme byl pro torrent.

Nelegálnost :D no a ukládat to na servery 3tí strany není nelegální :D :D A ještě za to vybírat peníze.

A prej méně spolehlivého :D pokud uploudovat budou jen zaručení lidi, o kterých už budeš vědět, nikdy to nebude nespolehlivé. Naopak. V případě že všichni sjednotí a nebou sockovat jako do teď na sebe, tak to bude lepší. Nechápu proč je tu 50x jedna ha. Na polovině serverech se ještě každá hra 4x opakuje a polovina partů nefunguje. A to zjištíš až když o stahuješ.

Torrent by omezil sockování uploaderů a kdo by nechtěl, tak by se prostě neregistroval.

Proč další, protože torrentů není nikdy dost a proto, aby byl jeden opravdu a jenom na xbox a konzole.

Já bych tohle podporoval a klidně bych se na tomto případném (i když evidentně nepravděpodobném) projektu podílel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to nezkusit?Já jsem pro.Pokud se toho chopí někdo spolehlivý tak by to mohlo fungovat.Znám spoustu lidí co dávají přednost torrentům před zmiňovanými servery s premium účty.

Já si myslím, že výhody i nevýhody jsou u obojího, tak ať si každý vybere co mu vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se můžu jen trochu vmísit, řeknu tohle: lidi, nebuďte blbí!

Stahováním přes torrenty (a obecně přes jakýkoliv P2P) se vystavujete riziku, že k vám jednou zaklepou policajti. Problematika je následující:

  • Stahování z czshare, rapishare atd... - riziku se vystavuje jen uploader, stahování je v ČR pro vlastní potřebu bez postihu
  • Stahování přes torrenty, DC++ atd... - riziku se vystavujete uplně všichni, protože zároveň co stahujete, to taky sdílíte dál

A nemyslete si, že na to všichni kašlou, v tomhletom protipirátským odvětví už existují vyloženě lidi, kteří mají na starosti prolízat torrenty a opisovat si údaje připojených uživatelů. A není to nijak vzácnej jev.

Z osobní zkušenosti: Před nějakýma 3ma rokama jsem psal mýmu poskytovateli připojení, jestli si na mě někdo nestěžoval a dostal jsem přeposlaný e-mail o upozornění na moji pirátskou aktivitu (tehdy jsem si z torrentů stáhl všehovšudy asi 8Gb a seedoval jsem ještě míň, takže žádná velká ryba). Dál v tom e-mailu bylo doporučení pro poskytovatele, aby mě odpojil od internetu, což samozřejmě neudělal, přišel by o kšeft, ale varovali mě, že jestli se tohle bude ještě několikrát opakovat, tak jim může dojít soudní příkaz, stejně jako ke mně můžou dojít policajti. Od tý doby na to teda upřímně seru.

(a znal jsem jednoho kluka, hráli jsme GTA:SA přes net, u kterýho to došlo tak daleko, že mu zabavili počítač a ještě musel platit slušnou pokutu)

Možná někoho z vás napadlo, že nemáte veřejnou IP adresu a to vás ochrání, to ani omylem, poněvadž jak se o vás začnou zajímat nahoře, tak poskytovatel má povinnost prozradit vaši identitu, stejně jako má povinnost uchovávat si určitou dobu záznamy, podle kterých vás i přes veřejnou IP dohledají.

Tak jak jsem psal, nebuďte blbí, stáhněte si JDowloader, přes noc do něj naházejte linky, ono se vám to stáhne a ráno můžete hrát. A nic vám nebude hrozit. (a ještě budete stahovat pořád stejnou rychlostí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahování z czshare, rapishare atd... - riziku se vystavuje jen uploader, stahování je v ČR pro vlastní potřebu bez postihu

Tohle ale platí jen pro audio/video, u softwaru je nelegalní i jen držení kopie. Takže je jedno jestli stahuješ přez rapid nebo torrent, jen u toho torrentu se dá líp sledovat co kdo stahuje.

Sám teda stahuju v drtiví většině přes torrent ale mám na to šifrovanej disk truecryptem takže mi na pc stejně nic nenajdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ale platí jen pro audio/video, u softwaru je nelegalní i jen držení kopie. Takže je jedno jestli stahuješ přez rapid nebo torrent, jen u toho torrentu se dá líp sledovat co kdo stahuje.

Sám teda stahuju v drtiví většině přes torrent ale mám na to šifrovanej disk truecryptem takže mi na pc stejně nic nenajdou.

I když ti nic nenajdou, tak bude mít problém ten, na koho je internetový připojení napsaný, protože šíření je prokazatelný a i kdyby sis to potom třeba vymazal, tak jim to může být buřt.

Jinak samotný stahování a držení softwaru není nelegální, to až jeho užití, kdy potvrdíš licenční ujednání. Takže pokud ti tohle nedokážou a nemají ani důkaz, že jsi sdílel, tak jseš za vodou. (což u torrentů nejseš)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáváš vypálený/originální divko do xka tak potvrzuješ nějaký licenční ujednání?

Záleží na okolnostech když ti doma najdou vedle xka hromadu vypálenejch DVD těžko přesvědčíš soud žes je nikdy nepoužil a že je máš jen na okrasu a i kdyby tak si vždycky něco najdou, netvrď že máš na pc všechny programy legálně, pak ty dvd k tomu jen přihoděj.

A pokud software u tebe nenajdou tak už se s nima dá dohadovat a záleží jak rozhodne soud.

Jednoduše vyhejbat se torrentu a stahovat jen z rapidu tě nespasí.

http://www.pravoit.cz/article/nelegalni-software-dil-prvni-definice-nelegalnosti

Už stažení bez oprávnění vlastníka práv se počítá jako nelegální získání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáváš vypálený/originální divko do xka tak potvrzuješ nějaký licenční ujednání?

Záleží na okolnostech když ti doma najdou vedle xka hromadu vypálenejch DVD těžko přesvědčíš soud žes je nikdy nepoužil a že je máš jen na okrasu a i kdyby tak si vždycky něco najdou, netvrď že máš na pc všechny programy legálně, pak ty dvd k tomu jen přihoděj.

A pokud software u tebe nenajdou tak už se s nima dá dohadovat a záleží jak rozhodne soud.

Jednoduše vyhejbat se torrentu a stahovat jen z rapidu tě nespasí.

http://www.pravoit.cz/article/nelegalni-software-dil-prvni-definice-nelegalnosti

Už stažení bez oprávnění vlastníka práv se počítá jako nelegální získání.

Myslím, že určitě bude o licenčním ujednání něco ve smlouvě k xku. Je to jak říkáš, když není situace jasná, tak to musí rozhodnout soud.

Já tady psal ale hlavně o sdílení, protože za to jsou obrovský sazby. Samozřejmě za dokázaný použití nelegálního softwaru jsou velký pokuty, ale je to pořád nic porovnání se sdílením, kde platíš za každýho, kdo to od tebe měl možnost stáhnout.

To je ta první věc, za druhý si mnohem spíš došlápnou na torrenťáky, než na lidi, co stahují z rapidu atd., poněvadž se usvědčujete sami a oni už přijdou k rozdělanýmu.

Samozřejmě se mnohem líp dělá domovní prohlídka s důkazama, než kvůli jakýmusi podezření, že by někdo mohl někdy něco stáhnout z nějaký stránky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy naprosto souhlasím s tím co tady říká Dlaha...

Navíc torrenty mi přijdou pomalý a nepříliš kvalitní... Tady na console-foru existuje plno odkazů na hry např. na share-rapid, rapidshare, loadfiles a podobné servery a premium účet na ně opravdu tolik nestojí. Osobně si myslím, že se vyplatí si jeden nebo dva premium účty pořídit a stahovat přes JDownloader. Kdo z vás to nezkusil, ať zkusí a uzná, že torrenty jsou k ničemu. A skutečně věřte tomu, že Peer2Peer stahování je mnohem více rizikové, hrozí mnohem větší postihy a navíc co se týče rychlosti stahování a komfortu, je to mnohem horší, než kombinace premium + downloader... A když už ušetříte za mnoho a mnoho XBOX her i jiného softwaru, těch pár stovek ročně za premium účty už nikoho nezabije...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si od providera vyžádaji log a tam taky zjistěji co sis stahoval z rapidu. Dřív sem stahoval jen z rapidu ale co ho omezili přešel sem na hotfile ale ten mi i placenej leze jak lemra že torrenty oproti tomu lítaj jak z praku (+2MB/s) taky mi vadí že najít někdy živej link je umění. Co se přestalo uploadovat na rapid tak je v tom bordel, každej uploaduje jinam. A český služby nemám rád.

Ale k tématu. Sice ti tady lidi napíšou že je to skvělej nápad a že ho budou používat ale jak to rozjedeš, tak zjistěj nic nemáš (pochybuju že tam hned budeš mít stovky her), skusej to dvakrát a víckrát se nevrátěj, dál jak je donutíš seedovat? Když to má bejt 100% Free? Nebude bohatej obsah > nebudou lid > nebude seed > nebudou noví lidi a služba umře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu