Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Československý torrent tracker měli byste zájem?


xxterorxx

Recommended Posts

Přesně tak, jak řekl Freeze... Je to rozhodně chválihodné, snažit se něco takového rozjet, ale také bych se bál, že tvá práce by brzy přišla v niveč...

JInak také mě začíná mrzet, že se pomalu upouští od rapida, protože tam jsem dříve skutečně našel vše, teď je to slabší, ale pořád to jde. Já osobně mám premium rapidshare + share-rapid a zatím jsem našel vše, co jsem potřeboval... A stahuju řádově + 10 MB/s a neptejte se mě, kde se připojuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si od providera vyžádaji log a tam taky zjistěji co sis stahoval z rapidu.

Ale furt si to musí vyžádat a ne každý provider takový log dobrovolně dá (minimálně u mě, dokud to není soudní nařízení, tak odmítají, nechtějí přece přijít o klientelu). A zase se dostáváme k tomu, že soudní nařízení se bez důkazů těžko získává.

Další věc je, proč by si jen tak namátkou žádali logy od providerů, když k tomu nemají důvod. Rapidshare, czshare, share-rapid, hotfile... tyhle služby prostě nezanechávají stopy, ke kterým by se někdo mohl snadno dostat.

Každopádně k tématu ... ne, ať už z důvodu legálnosti, nebo že nebudou seedeři, nezakládal bych tracker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako pise Dlaha, hlavne v CR po tom idu + samozrejme malo seederov, ak chcete nieco riesit, mate vela public trackerov kde to mozte nazdielat, cesky private tracker na xbox nema zmysel, 50 ludi to neutiahne a dostanete k tomu domovu prehliadku ako bonus - jedine bezpecne riesenie je pouzivat seedbox, a to stoji nemale peniaze takze zdarma to urcite nebude ;)

Dlaha: zanechavaju stopy aj sluzby ktore si spominal, provider castokrat loguje tvoju aktivitu na webe (a tie sluzby pouzivaju vsetky http protokol), staci sudny prikaz rovno na domovu prehliadku a si skoncil - ovsem ak si okopiruju peerov z trackera tak IP maju hned, myslim ale ze v ceskom prave je nejaka vynimka, kedy nesmu ani oni porusit zakon - a to ze stahuju torrent aby videli peerov porusenie zakona urcite je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci sudny prikaz rovno na domovu prehliadku a si skoncil

Jenže žádný soudce nevydá příkaz k domovní prohlídce jen tak, i to má svoje pravidla a musí pro to být podezření s důkazy. A ty není zase tak jednoduché dostat.

A zcela určitě může Policie monitorovat torrentovou aktivitu, pokud by nesměli porušit žádný normální zákon, nesměli by nic. To je jako se sanitkou, ta také může jet rychle, když je k tomu důvod a samozřejmě ve městech překročí povolenou rychlost.

Nicméně, tahle debata je poměrně akademická, ten torrent by nepřežil i bez Policie, na to je tu málo lidí, a "free" vlastnost mu také nepřidá. Jediné, co může fungovat jsou velké trackery typu Blackcats-games, kde je spousta lidí a má navíc dost přísná pravidla ohledně seedování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu