Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší limitka?


DeSmond

Recommended Posts

Poté co jsem přešel čistě na origošky jsem našel zálibu v kupování limitovaných/speciálních edic. Doma se mi zatím váli jen ta Mafie 2 (nic moc) a Fable 3 (lepší). Každopádně vím, že trend dokonce i několika různých edic (speciálni a většinou něják prestižní pohybující se cenově kolem 5000 kč) se stále rozrůstá. A já se ptám jaká je podle vás nejlepší, nejhezší, či nejlepší poměr cena/"kvalita". A nemluvím jen o limitkách co vlastníte, ale třeba i o těch co byste rádi vlastnili. Já teď vzpomenu třeba na povedenou limtku Bioshocku 2 či Halo: Reach ale vím, že je jich mnoho dalších. Tak pište rád si rozšířím obzory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V limitkách si taky libuji, sice hraju pálenky, ale když se najde pěkná limitka, tak rád ty peníze do hry investuji ;). Zatím jich nějak moc nemám, ale z těch pár kousků u mě taky vede AC: Brotherhood, který je opravdu provedený a cena mi přijde více než pěkná v porovnání s obsahem :). A jak myslíš prošvihl? Pokud myslíš časov, tak např. xzone ji měl staženou z prodeje, ale den po vydání opět naplnili sklady a mají ji v současnosti stále na prodej ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bude skvělá Nano Edice Crysis 2 :) bude to zabalené v batohu, který je vlastně součástí Nano Obleku ve hře takže si myslím, že to bude fajn. Jinak se mi hodně líbí limitka Fallout: New Vegas, která je u nás bohužel k nesehnání :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně Halo Reach legendary z JRC první várky za nějakejch 1800-1900 byla naprosto super cena, navíc k ní mělo bejt i tričko který jim nakonec nevyšlo, tak si místo něj mohl kažedej vybrat hru (z halo 3, halo ODST, halo wars) zadarmo . I v zahraničí se nedala sehnát pod 3K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 260 liber, cca 7500 Kč, World of Warcraft Cataclysm Epic Bundle:

23sgh2e.jpg

Trosicku OT, je to na pc (stejne jako starcraft) kazdopadne ty prychy bych za to nedal ani nahodou, dle meho nazotu hodne predrazene, kdyz vezmu ze tahakem je mys vytvroene specialne ke hrani wowka

Jinak se musim pochlubit, ze jsem si zde na foru poridil za velmi peknou cenu Halo: Reach Special edition ve velmi peknem stavu. Za tu cenu naprosto nadherne (hromada materialu), Mafia i Fable se muzou jit bodnout :) Halo jsem sice nikdy nehral a nechapal jsem co na tom vsichni maji, ale nakonec jsem se na popud okoli rozhodl do toho jit a jsem za tu limitku hrozne rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu