Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zaboha nejde video..


shai_tan

Otázka

zdar lidi,

mám problém s videem, prostě nedaří se přehrávání. Stáhl jsem 2 klipy, oba z různých zdrojů, je u nich psáno, že jsou pro psp. Jeden se dejme tomu jmenuje M4V20001.MP4, druhý M4V20001.THM, ale ať je zkopíruju kamkoliv, nic. V mproot v mnv adresáři a ve video adresáři se hlásí jako corrupted data, v anv adresáři se nic neobjeví.

druhé video to samé, jen v menu video se objeví ikona filmu, délka, formát, název, ale když to chci přehrát, tak video cannot be played. Co mám ještě proboha udělat, aby to fičelo???? v tutoriálech nemůžu už víc najít, ani na googlu víc, než jsem tu napsal, že jsem udělal..

dík

lama

jo a fw 3.40oea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No ja mavam tiez obcas problem s tymi mp4 filmami. Sice mam pocit, ze to je skor problem konvertora ale obcas proste bezi film a v polke konec a nejde dalej.

Pokial je to mozne tak pouzivam pmp subory. Sice na to treba spustat homebrew player, ale ma to aj svoje vyhody.

Ale ked ti tie videa nejdu tak asi fakt moze byt problem v tych videach. Skus ine a uvidis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu