Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Potřebuji radu


Šulibrk

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Já budu zastávat hry na PC, ale letos jsem koupil kinect s XBOXEM, protože to na PC nemám. A když mají děti hrát hry, tak ať se u toho hýbou.

no řeknu ti, že můj pc je holý průměr. ale s tou optimalizací, máš i nemáš pravdu, je fakt, že udělat hru na xko je jednodušší, protože se jedno od druhého hardwarově téměř neliší, ale zas je fakt, že výkon xboxu je prostě omezený... jiný už fakt nebude, leda až vydají novou generaci s jným HW. kdežto u pc máš mnohem více možností a když se držíš prověřených výrobců, nemáš nijaký větší problém

jo a kinect? ten se dá tuším použít i na pc.. kolují o tom různé historky, že MCsoft záměrně ponechal kinect bez ochrany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele já mám v pokoji CRT 50Hz...před 2 rokama jsem si koupil xbox360 a hrál jsem COD 4 a 5 a stačilo mi to...teď sem si to připojil na LCD monitor a je to sice lepší ale né zas tak o moc...já být tebou tak do toho du...

To co trepes :D CRT 50Hzova blikacka je pre oci "ako stvorena", dalej 4:3 nie je 16:9 a o HD rozliseni si CRT moze tak snivat. A ty napises, ze ten rozdiel nie je velky :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, nejlepší by bylo, kdyby ses podíval na TV jestli na ní není nějaký štítek, na kterém by byl uveden typ televizoru. Nebo alespoň napiš jaká je to značka a jak je cca stará ať se to může nějak dohledat :). Předpokládám, že manuál k té TV už asi nemáš....

Edit: Případně si půjčit od někoho alepoň PS2 s nějakou hrou, u které se dá nastavit frequence (např. Black, Burnout Revenge, Killzone atd.) a vyzkoušet to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Používal jsem též na malé CRT televizy, teď mám v pokoji 107cm LCD od Samsungu a zpět už bych nešel. Dnes už jsou ceny v pohodě. Já kupoval asi půl roku zpět za 11 tisíc z brigády :)

Za jedenect tisic? Kde? Ja si ted chystam taky poridit do pokoje poradnou telku, pac nechci zevlovat porad v obyvaku kde mame stovkovyho samsunga a chtel jsem si koupit toho samyho v mensim provedeni (82) a ta te vyjde nejlevnec tak za 9 a pul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak podle linku níže by to mělo být v pohodě, frequence televize je 100 Hz. Pokud tedy budeme věřit tomu obchodu, že to mají správně :).

Link: http://www.schuss.cz/cz/seznam_produktu/archiv_produktu/spotrebni-elektronika/televizory/crt/toshiba_27wh37gp/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu