Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Za jak dlouho?


michalbudha

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záleží na tom,jakou máš verzi,jestli nemáš nějak zakrytý ty průduchy do xka a ven z xka,na tom jak je to sletovaný(jakou vydrží pájený spoje teplotu) a atd.atd....prostě záleží na kusu (ty nový xka už nejsou prej tak poruchoví co já vim)...Doporučil bych ti prodloužit záruku na 3roky,nešťourat se v tom a hlavně nedostat ban za hraní pálenek(což 3 roky nevydržíš) - ban se nedá odstranit a zárukou s banem ti to jinak neprojde.Možná dokoupit ty přídavný chladiče za xko(nemám s tím zkušenost),tim neztratíš záruku,ale do xka se zárukou se prostě nešťourej a budeš v klidu..aspoň do uplinutí záruky.

(ten přídavnej chladič by měl bejt tenhle - http://xbox-360.pc-hry-online.cz/234502/chladic-pro-xbox360.html)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud jsi koupil teď nový XBOX Arcade, je to 100% Jasper, jiný se už delší dobu nový vůbec neprodává... Pokud flash, rozhodně si tam nech dát CFW LT+ a žádný jiný! Máš také 100% Lite-On mechaniku... Jasper je již dost vychytaný a pokud se k němu budeš dobře chovat (nevystavovat zbytečně prašnému prostředí, necháš ho v prostoru, kde k nemu může vzduch), měl by vydržet...

S flashem LT+ je riziko BANu minimální, pokud nepůjdeš na Live!, pak ho teoreticky ani dostat nemůžeš. Jen je potřeba hry kontrolovat a patchovat programem ABGX, viz. http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi a pak také http://console-forum.net/tema/57624-par-rad-jak-se-chranit-proti-banu-a-navod-na-abgx360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtěl bych se zeptat ty nove xbox slim 250 giga taky maji ty RRoD? ja ho koupil pres vikend ale vcera jsem hral asi 3 hodiny v kuse kdyz jsem sahnul na konzoli tak byl docela horkej ja ho mam na ležato jinak nemuzu mit deti by to shodili na zem asi se na lezato nesmi ze jo?diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtěl bych se zeptat ty nove xbox slim 250 giga taky maji ty RRoD? ja ho koupil pres vikend ale vcera jsem hral asi 3 hodiny v kuse kdyz jsem sahnul na konzoli tak byl docela horkej ja ho mam na ležato jinak nemuzu mit deti by to shodili na zem asi se na lezato nesmi ze jo?diky za odpoved
konzole vetsinou byvaj teplejsi pri delsim hrani v kuse.muzes mit nalezato na stojato,je to uplne jedno to nema vliv

toro byl si rychlejsi :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U toho je jedno jestli ho máš na ležato . Hrát můžeš jak dlouho chceš - třeba celý den . RROD vzniknout nemůže - konzole už má pojistku proti přehřátí , která xko vypne .

Tak to jsem nevěděl, zajímavá a podstatná infromace, jen si říkám, že to MS za těch 5 revizí nebyl schopnej dát i do FATa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavne pri tom postaveni na lezato doufam, ze to mas postavene tim pruchodem nahoru :) to by se ti to potom sice vyplo tou ochranou, ale urcite by mu to neudelalo dobre. Jinak je to uplne normalni ze je Xko dost horke. Horsi je to pri hrani her z mechaniky a ne pri hrani z HDD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu