Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hry s ap 25


jack68

Recommended Posts

vypalis ji uplne normalne jako obycejnou hru ja palim hry 2x (rychlosti) a tady je vse o vypalovani : http://console-forum.net/tema/86485-gt-vypalovani-vse-okolo-vypalovani-a-jak-spravne-vypalovat-lt staci jen trosku hledat. Musis ji teda projet prez ABGX 1.0.4 a ono ji to patchne na AP2.5SS a pak ji muzes vypalit mrkni se sem http://www.xbooster.cz/category/abgx360/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně normálně.Mám taky LT+ a klasicky rychlost 2 - 2,4 Včera jsem to otestoval na novém NFS. A přestal jsem používat IMGBurn, a začal jsem pálit v cloneCD. Nevím proč, ale imgburn my v půlce vypalování vždy otevřel mechaniku a po jejím znovuzavření se začalo vypalovat jakoby znovu. Takže vypálení hry trvalo hodinu a půl. Teď používám cloneCD a vypaluju max 43 minut a nepotřebuju ten soubor .dvd, jelikož ho clonecd nepotřebuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně normálně.Mám taky LT+ a klasicky rychlost 2 - 2,4 Včera jsem to otestoval na novém NFS. A přestal jsem používat IMGBurn, a začal jsem pálit v cloneCD. Nevím proč, ale imgburn my v půlce vypalování vždy otevřel mechaniku a po jejím znovuzavření se začalo vypalovat jakoby znovu. Takže vypálení hry trvalo hodinu a půl. Teď používám cloneCD a vypaluju max 43 minut a nepotřebuju ten soubor .dvd, jelikož ho clonecd nepotřebuje :)
nic neprevadite.napr na nizsi wave.nebo kontrola pres abgx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně normálně.Mám taky LT+ a klasicky rychlost 2 - 2,4 Včera jsem to otestoval na novém NFS. A přestal jsem používat IMGBurn, a začal jsem pálit v cloneCD. Nevím proč, ale imgburn my v půlce vypalování vždy otevřel mechaniku a po jejím znovuzavření se začalo vypalovat jakoby znovu. Takže vypálení hry trvalo hodinu a půl. Teď používám cloneCD a vypaluju max 43 minut a nepotřebuju ten soubor .dvd, jelikož ho clonecd nepotřebuje :)

A neměl jsi náhodou zaplou simulaci vypalování?

Jinak ani ImgBurn a třeba DVD decrypter (stará název a verze pro ImgBurn) nepotřebují *.dvd soubor, stačí nastavit L0 size v menu a pálíš rovnou *.iso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně normálně.Mám taky LT+ a klasicky rychlost 2 - 2,4 Včera jsem to otestoval na novém NFS. A přestal jsem používat IMGBurn, a začal jsem pálit v cloneCD. Nevím proč, ale imgburn my v půlce vypalování vždy otevřel mechaniku a po jejím znovuzavření se začalo vypalovat jakoby znovu. Takže vypálení hry trvalo hodinu a půl. Teď používám cloneCD a vypaluju max 43 minut a nepotřebuju ten soubor .dvd, jelikož ho clonecd nepotřebuje :)

tak to je úlet, já to taky vypaluju na 2.4 v img burn, ale takové zvěrstva mi to nedělá.. taky celkem čumím, že se ti to vypaluje 43 minut, to mi to pálí za nějakých 23 min.. zkus pohledat ke svojí vypalovačce na stránkách výrobce nový firmware a updatuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je úlet, já to taky vypaluju na 2.4 v img burn, ale takové zvěrstva mi to nedělá.. taky celkem čumím, že se ti to vypaluje 43 minut, to mi to pálí za nějakých 23 min.. zkus pohledat ke svojí vypalovačce na stránkách výrobce nový firmware a updatuj

Jestliže ti to vypaluje jen 23 minut i když máš nastavenou rychlost 2,4 , tak máš novější vypalovačku ( kvalitnější ) , která ani menší rychlostí vypalovat neumí a vypaluješ rychlostí 4 x ( informaci najdeš v logu ). Na běžných starších vypalovačkách je ale lepší vypalovat touto menší rychlostí 2,4 - potom to trvá normálně těch 43 minut . Tak ale vypaluje většina z nás a nediv se tomu tak - žádná zvěrstva to nejsou . Update FW tomu nepomůže ( neříkám tím že není dobré ho udělat - naopak ) . Doba vypalování se liší podle nastavené rychlosti - doporučuje se ale používat nižší kvůli kvalitě vypálení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc musim davat kontrolu pres abgx kdyz nemusim prevadet na nizsi wave??Nikdy jsem to doposud nedelal.Diky

Je to slozite?

Chyba , že jsi to nedělal . Kontrola se dělá vždycky . Když iso není v pořádku , tak se hra nespustí a to zjistíš kontrolou a ušetříš zbytečně vypálené DVD . Je to jednoduché a ve chvilce hotové .

http://www.uloz.to/6682613/abgx-nastaveni-pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, ale já třeba ten program moc nechápu. nikdy jsem to nedělal a louplo mi to jen asi tři isa.., jak se to teda používá?? vyjede tam po spuštění nějaká černá obrazovka a pak to tam píše nějaké údaje...co?

Tak to zase já nechápu tebe . Jseš členem od r. 2007 a nepoužíváš ABGX ? Jaká tři isa ? Jde zadat jen jedno . Nastavení máš tady : http://www.uloz.to/6682613/abgx-nastaveni-pdf . V ideálním případě musí být vše napsané zelené . Když je něco červeně , tak to není v pořádku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím snad vše, jen jsem abx nikdy nevyužíval a všechno fachalo, tak jak má..

Tak pokud hry stažené z netu většinou byly v pořádku , tak to šlo . Teď ale na spuštění her s AP25 na kontrolu a patchnutí se bez ABGX neobejdeš .

http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

lidi takže jsemto podle tutorialu patchnul tim agbx abych odboural tu ochranu ap25 jestli to spravne chapu talkteduz tam ta ap25 neni a tedtomam patchnout prez wawe patcher?nebo jak kdyz musim vzdicky patchovat na wawe 3 ay mi sli hry neo to taky jde patchnout přez agbx? pokudao jak? pokud to jde teduzpřez ten wawepatcher stačí napsat že to mužupatchnoutpřez wawe patcher na wawe 3 a je to diky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I po ošetření v ABGX ti hry s AP25 nepůjdou jestli nemáš updatovaný DB podle tohoto postupu :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Jestli tento postup budeš moci použít , tak samozřejmě po ošetření hry pomocí ABGX ještě budeš muset hru patchnout na wave 3 jak jsi to dělal dříve ( ABGX hru nepatchuje na nižší wave ).

Jestli už máš DB vyšší než 9199 , tak jedině xbox přeflashovat na FW LT + 1.1 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu