Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[TuT]Kk´s PSP Radio - Česká rádia v PSP


FxR

Recommended Posts

Kk´s PSP Radio - CZ/SK rádia v PSP

TuTorial by FxReaper

Čus lidi,při brouzdání po CF jsem našel topic PSP Radio,Homebrew který by měla spouštet rádia které chceme,tak jsem to stáhnul přidal ČRO 2 Praha,a ono to jelo! takže jsem se rozhodl že Přidám TuT na tohle rádio

!nfo

Kk´s PSP Radio je přehrávač internetových rádií,nejen z ShoutCastu ale i CZ/SK internetová rádia!

Kk´s PSP Radio (dále jen kkr) spustí internetová rádia ve formátu .m3u

Ale dost řečí jdeme na TuTorial!

TuTorial

Kk´s PSP Radio funguje na všech FW i CFW

1.) Stáhněte RAR archiv

http://czshare.com/1510566/0b1o/Kk´s_PSP_Radio_Player___Shoutcast_Up_by_FxR.rar
http://www.edisk.cz/stahni/13207/Kk__s_PSP_Radio_Player___Shoutcast_Up_by_FxR.rar_683.34KB.html
(archiv obsahuje i Chrome + ShoutCast) 

nebo jděte v psp na pspradio.co.uk a stáhněte cca 7 souborů (budou se vám postupně zobrazovat)

2.) Rozbalte a překopírujte složku PSP na root karty (root je kořen karty takže např. f:)

3.)Jděte v psp jdi adresáře Internet => Internet Radio => kk´s psp radio

4.) Nyní máte funkční rádio co přehrává ShoutCast rádia jenže my chceme CZ/SK rádia

Nyní se přesuneme k přidávací fázi TuToriálu

5.) Najděte si vaše oblíbená rádianapř na Play.cz , já jsem si našel třeba Impuls,a otevřel jsem nový panel s aac,a adresa by měla být nějak takhle: play.cz/radio/impuls128.aac.m3u (toto je jen příklad), a pozor! PSPRadio by měl podporovat rádia ve formátu .pls nebo .m3u , já zkusil čro 1 radiožurnál v .pls a nešlo to spustit takže doporučuju .m3u

6.) Nyní v PSP najeďte na kk´s radio player a zmáčkněte My Music

7.) Zmáčkněte edit a zobrzí se vám tabulka s adresami stanic, pod Stream /.pls /.m3u URL dejte adresu vašeho rádia kterou jsme získali v kroku 5. a zmáčkněte test Pokud vám nahoře najede Buffering stream a nenajede error tak vám rádio jede.

Nyní rádio pojmenujte a dejte Save a poté Finish

8.) A už jen posloucháte vaše oblíbené rádia z pohodlí PSP

Jste líní nebo blbý a nechce se vám hledat vaše oblíbené stanice?

Já sem byl tak hodnej a přichystal jsem vám seznam nejznámějších a nejoblíbenějších českých stanic,FxReaper´s Playlist obsahuje: Frekvence 1,Impuls,Evropa2,Čro 1,Čro 2,Čro 3,Čro Vysočina,Čro Brno,Čro 6,Rádio Krokodýl,KissHády + 4 Metal/Rock Stance a to Big R 80´s Metal,RockRadio1.com,ChroniX Agression a ChroniX Metal

Otázka - Odpoveď - Nezodpovězeno

Jede to jen na CFW?

Nezaleží jaký máte FW,tudíž to spustíte jak na 5.00 m33-6 tak na OFW 6.20

Můžu přidávat i svoje oblíbené zahraniční stanice?

Ano,ale musíte mít adresu streamu rádia s koncovkou m3u

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu