Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect


Guest DeathNote

Otázka

Guest DeathNote

Zdravím, chtěl bych si pořídit Kinect ale nevím zda je to v mém případě možné našel jsem různé recenze kde píšou že je k úplnému hraní her potřeba velkého prostoru než napsal MS kolem 1,8 m Mohl by mi někdo prosím poradit jestli by jsem mohl Kinect umístit místo Videa a zda by fungoval v takové výšce a taky zda mi ke hraní bude stačit prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže myslíte že 2 m budou dostačovat?Chtělo by kdyby sem psali přímo majitelé kinectu.Já taky uvažuju nad koupí ale prostoru taky neni zrovna moc.

Má tedy někdo odzkoušeno vzdálenost 2m???

A do jaké vyšky nejlépe umístit?

Díky za rady a zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest DeathNote
Ked mas uvadzane 1,8m, lepsie 2m od kinectu, tak co tu riesis s obrazkami? :lol: Ty nemas doma nic na meranie? :lol:

...1,8 M Tvrdí MS=MicroSoft České recenze o Kinectu ale tvrdí že to je "nedostačující". Podle komentářu jsem pochopil že výška nijak vadit nebude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest DeathNote

Mno nikde jsem se nedozvědel o výšce Kinectu nebo kolik místa by mělo asi být napsali tam jen že se to nehodí do obýváku se stolem a křeslama a že by kolem tebe měl být taky protor až budeš hrát třeba tenis, pak už jen hodnotili jednotlivé hry na Kinect..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chce to hodně prostoru ... 1.8m je podle mě opravdové minimum. A stejně si myslím, že jednou si budeš chtít kinect vyzkoušet s přáteli či rodinou a pak potřebuješ prostoru mnohem mnohem více! A neříkej mi, že ne ... protože kinect není moc velká zábava pro jednoho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Minimalni vyska pro kinect je udajne 0,6 metru. Doporuceni 1.8 metru pro jednoho a 2.5 pro dva na krabici kinectu bych bral z rezervou a to velikou protoze ve skutecnosti budes potrebovat mnohem vic. Ja jsem kvuli tomu hodne prestavoval nabytek abych se tam se svymy 190 vesel sam a to jsem byl tak 2.5 daleko. kinect mi bohuzel nebyl schopny zabrat oblicej a nedokazal mi tak priradit meho avatara. Chce to opravdu hafo mista obvzlast pro dva a ja muzu byt i po slozite prestavbe bytu rad ze si zahraju :) Obrazky jsou sice bez metru temer bezcenne, ale poradim, ti radsi do toho nechod, kdybs videl kde jsem to hral ja a jake jsem s tim mel problem rekl bych ze ten tvuj pokoj je proste maly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Se chci zeptat jakým způsobem se Kinect zapojuje k Xboxu ? přes USB ? Nebo jaké tam jsou vůbec kabely a připojení. Protože já mám USB 1 ovladač.

U slimu specialne do cerveneho usb konektoru, jinak nemylimli se normalne do usb, ale potrebujes jinej kabel (s napajenim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Se chci zeptat jakým způsobem se Kinect zapojuje k Xboxu ? přes USB ? Nebo jaké tam jsou vůbec kabely a připojení. Protože já mám USB 1 ovladač.

http://forum.teamxbox.com/showthread.php?t=645037

http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk&biw=1440&bih=653&tbs=isch%3A1&sa=1&q=kinect+connector&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že mám cca 193 cm a Kinect mě při vyzkoušení v obchodním domě bral i v přibližně 1,5 metrech. zkoušel jsem Kinect Adventures, i když jsem se dost přiblížil v zápalu hry k tv, neposílala mě hra zpátky. Už mám Kinect doma, čeká na Štědrý večer. V jídelně máme celkem málo místa, po odsunutí stolu asi 2,4 - 2,5 m, v mém pokoji jen asi 1,9. Věřím, že bude vše fungovat v pohodě. Typ: Dát Kinect nad tv, tím jde získat navíc asi jednu stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu