Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Downgrade z 3.42/3.5 nebo vyšší na 3.41 pro PS3BREAK


whitestorm

Recommended Posts

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Od vcerejska me konzole zacina dost casto zamrzat , nejcasteji pri vyberu videii a spousteni videii ... nekdy i pri samotnem startu ... (i kdyz je aktivni Ps3 break klicenka i bez nej) cim to muze byt ... popripade cim to opravit ?

Pomalé čtení může být opravdu chybou disku. Musel by se opravit a přeformátovat... Každopádně je ještě možnost, že by to mohlo zlobit FW, takže jak vyjde ověřený CFW 3.55, přeinstaluj ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja stim pockam na Geohotuv CFW az nanem pojedou zalohy her :D

Geohot je koště :-) . Tam ti půjde díky tomu CFW tak možná tetris... Spíš bych čekal na další zářezy od jiných lidí. Nemluvě o tom, proč nespojit CFW a JB a vytvořit aktualizovatelný 3.55 CFW s možností Open Manageru díky JB ne ? :idea:

Zatím co jsem viděl, tak bylo odblokováno ve FW možnost Instalace aplikací, ale ty samotné neřeší otázku většiny uživatelů ne ? :-) K čemu je Open Manager bez možnosti zálohy ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Geohota obdivuju uz jen proto co dela pro iPhony atd (Apple) a verim tomu ze zanedlouho bude open manager i na jeho CFW ;)

Tak samozřejmě, že je kvalitní hacker a i otevřel spoustu možností. Ale když už něco hacknu, tak se nebudu bránit že nejsem "Pirát" :-)

Určitě to vydá někdo jinej za něj a i se svým CFW. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim si ze by to pro nej bylo tezke udelat Managera ale podle me nechce i tak ma uz dost lidi co po nem jdou ;) jde oto ze jsou 2 tipy hackeru , 1 to dela proto aby se zdokonalil a neco dokazal , a 2 ti co delaji vse aby pomohli Piratstvi ;) je fakt ze mezi obouma staci malo a bude to tvurce Piratstvi ...

Proste "podle me" kdyby chtel tak to udela , ale nevyluvuje ze to neudela ten jeho team ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahni si http://ps3jb.cz/nove/soubory/loader.exe je to Loader 1.1 verze az sni me to slo :)

Btw : behem noci by uz nohlo byt vse hotove 3.55 + zalohy her , tak bych byl rad kdyby nekdo udelal normalni navod :D http://psx-scene.com/forums/f6/ps3-3-55-cfw-peek-poke-backup-managers-can-now-work-75196/

Jelikoz tam pisou vetsinou ti kteri vedi "voco go" :D

Bude to asi tak ze dame nejdriv Ofic 3.55 potom Geohotuv CFW + patch nebo je patch uz upravenej predeslej CFW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem dal break do USB a spustil breakloader tak to nic neudělalo nevíte nikdo co s tim a NET.Framework na to mam nainstalovanej a proste se nespusti akorat to ukaze ze pocitac pracuje a pak nic ani v procesech ho to neukaze skoušel sem jiny ale prostě se nespustěj

Spustíš program, zastrčíš Breaker do USB a poté stiskneš postraní tlačíko Upgrade a rozsvítí se ti volby v programu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sem dal break do USB a spustil breakloader tak to nic neudělalo nevíte nikdo co s tim a NET.Framework na to mam nainstalovanej a proste se nespusti akorat to ukaze ze pocitac pracuje a pak nic ani v procesech ho to neukaze skoušel sem jiny ale prostě se nespustěj

prosim te kde si sehnal net.framework?mám problem při spuštění objevi se mi hlaska že chybí takže se nikm nedostanu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,může mi někdo prosím pomoct,mám PS3 80gb FAT Dawngrade z 3.55 na 3.41 přes JB

chtel jsem to hodit zpět na OFW3.55 ale nejde to pokažde když se to snažím updatovat přes flešku nebo přes net tak mi to hodí hlašku:The data corrupted.(8002F169)

děláš to přes recovery?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu