Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hloupa KAMERA


jindra1468621265

Otázka

Mam PSP 2.71 s deskou TA-082 a sem s tym i docela s pokojeny ponevadz si mackam ISO do pohodky.Ale koupil sem si tu hloupou kameru a zjistil sem ze nejde kvuli memu firmvare(2.71).

Tak se ptam co ted?????????:blink:

Mam udelat Upgrade z nejakeho UMD nebo udelat downgrade(1.50) a posleze uprage podle tech to stranek????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no jak tady všichni píšou tak bud udělej dg na 1.50 pak třeba na 3.30oe-a nebo 3.40oe-a no jak chceš...a nebo zkus go!edit newim estli pujde na nižší FW ale tím se dá požívat go!cam a máš k tomu eště pár efektů ale video jde přes go!edit nahrávat asi jenom 15s ale jde to stříhat:) tak se rozhodni jak chceš:)

ale radši si ji nech já ji mám a jsem spokojen video kvalita jak na 3-5mp...fotky nic moc---ale nedá se nahrávat v bytě nebo někde v uravřené místnosti a nebo v noci...ale venku je to gooooood!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
go edit je k ničemu

go edit je k ničemu

A vis o necem lepsim????

no jak tady všichni píšou tak bud udělej dg na 1.50 pak třeba na 3.30oe-a nebo 3.40oe-a no jak chceš...a nebo zkus go!edit newim estli pujde na nižší FW ale tím se dá požívat go!cam a máš k tomu eště pár efektů ale video jde přes go!edit nahrávat asi jenom 15s ale jde to stříhat:) tak se rozhodni jak chceš:)

ale radši si ji nech já ji mám a jsem spokojen video kvalita jak na 3-5mp...fotky nic moc---ale nedá se nahrávat v bytě nebo někde v uravřené místnosti a nebo v noci...ale venku je to gooooood!

Na nizsi FW to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu